Jaktfelt 3 runde By 2016

Jens O Hårstad,s Vandrepokal

7. runde Fosenkarusel 2016

Lagsmesterskap Bane 2016

Jorun Fagervolds Hobby Pokal 2016

Petter Beversmark Pokal 2016

Fosen Mek Pokalen 2016

Lagsmesterskape felt 2016

Åfjordstevnet felt 2016

Fosenkarusell 2 Felt

Hallstevnet 2016

Sluttresultat FK bane 2015

Lagsmesterskap felt 2015

Feltskyting, FK2 2015

Fosenserien 2015 innendørs, sluttresultat

15m, Sørdalen nov 2014

15m, Sørdalen nov 2014

Dugleiksmerkepokalen 2014

Samlagsstevnet bane 2014

Den norske skyttermedalje, 2014

Åfjordsstevnet bane, 2014

Tormod Haltstrands minnestevne, 2014

FK bane, sluttresultater 2014

Jens O. Hårstads pokal, juli 2014

FK 7, By 11. - 12. juli 2014

2. runde vårkarusell, By 20. mai 2014

Vårkarusell 2014

Jaktfelt By, 31.05.14

Kretsstevnet bane 2014

Vårkarusell 12.05.14

Petter Beversmarks pokal 2014

Fosen Mek-pokalen 1. mai 2014

FK 4 felt, Bjugn

Samlagsstevnet felt 2014

FK2, Felt Herfjord

FK Felt, runde 1 , Sørfjorden 9/3-14

FK felt etter 1. runde 2014

Arvid Fiksdal Minnestevne 2014

15m Sørdalen januar 2014

Hallstevnet 2014

Serieskyting Pulje 5, runde 5

Serieskyting 15m 2014

Juleskyting 2013

Åfjordsmesterskap 15m 2013

Serieskyting individuelle resultat etter 2 runder

Serieskyting resultat etter 2 runder 2013

Tormod Haltstrands minnestevne 2013

Sørdalsstevnet 2013

Bynesstevnet 2013

Lagsmesterskap bane 2013

Åfjord sparebanks pokal

FK bane 2013, sluttresultat

St. Hanskruset 2013

FK7, MNC By

Samlagsstevnet bane 2013

Jens O. Hårstads Vandrepokal

FK 2 Sørfjorden 24.-25. mai 2013

FK 6 Bjugn, 7.-8. juni 2013

Jorun Fagervold Hobby pokal

Petter Beversmarks pokal

Vårkarusell 3. runde 28.05.13

Desimalstevnet Herfjord, 3. og 4. mai 2013

Fosen-Mek-pokalen 01.05.13

Jaktfelt By, 27.04.13

FK felt Sørfjorden 2013

Lagsmesterskap i felt

Åfjordsstevnet felt 2013

FK 4, Bjugn 06.04.13

FK felt 2013 etter 3 runder

FK felt Herfjord mars 2013

FK felt etter 2 runder 2013

Feltskyting 9. mars

Herfjordstevnet 15m, 9.-10. februar 2013

Samlagsstevnet 15m 2013

Rennebu 15m, 24.-26. januar 2013

Serieskyting 15m 2013, sluttresultat

Sørdalsstevnet 15m, 2013

Serieskyting 15m finale, resultater

Serieskyting 22.01.13

Alf Turbekmos minnestevne 2013

Serieskyting etter 3 runder

Hallstevnet 12.01.13

Juleskyting 2013

Serieskyting, etter 3. runde 2012

Serieskyting 15m, Rissa 06.12.12

Fosenserien 15m, Runde 2

Herfjordstevnet, 30.11 og 1.12 2012

Adventtreffen, Ørlandet des. 2012

Serieskyting, pulje 2 runde 1

Serieskyting pulje 5, runde 1

Serieskyting, pulje 1, runde 1 2012

Dugleiksmerket 2012

Sommerstevnet Overhalla 2012

Loddoenget, Høylandet 2.-4. aug 2012

Ola Five stevne Kvam, 02.08.12

Fosenserien bane 2012, sluttresultat

Lagsmesterskap bane 2012

Åfjord Sparebanks Pokal

MNC Sørdalen 14.07.12

Tormod Haltstrands Minnestevne, 13. - 14. juli 2012

Rissa, Organisasjonsmedaljen 2012

Åfjordsstevnet Sørdalen

MNC, FK By 14.07.12

Fosenkarusellen etter 6 runder

Kretsstevnet, By 07.07,12

Fosenserien etter 3 runder

Tour de Orkla

Arve Bakk Minnestevne, 22.-24. juni 2012

Fosen Grand Prix, Vanvikan 1. og 2. juni

MNC Stjørdal, 1. og 2. juni 2012

Samlagsstevnet bane 2012

Jens O. Hårstads vandrepokal

Serieskyting By, 12.06.12

Fosen Grand Prix, Rissa

Fosen Grand Prix, Sørfjorden

Aasen MNC 18. og 19. mai

Fru Ingers Pris 2012

Fagervold Hobbys pokal

Vårkarusellen R/J - 3. runde Sørdalen

Høylandsstevnet 25. og 26. mai 2012

Vårkarusellen R/J - 2. runde By

Vårkarusellen R/J - 1. runde Herfjord

Desimalstevnet Herfjord mai 2012

Petter Beversmarks pokal II

Bane, Bjugn FK1, 11. og 12.mai 2012

jaktfelt, By 2. runde 29.05.12

Bane, Bjugn 1. mai 2012

Bane, FosenMek-pokalen 01.05.12

Felt, Lagsmesterskap 30.04.12

Felt, Sørfjorden FK5 2012

Jaktfelt, Sørdalen 140412

Felt, FK3 Bjugn 14.04.12

15m, vårkarusell Mære 3. runde 14. mars 2012

Felt, FK2 Rissa 17.03.12

Felt, Åfjordsstevnet 18.03.12

Felt, Kretsstevnet 18.03.12

15m, Vårkarusell Mosvik 2. runde

Felt, FK1 By 20.03.12

15m, Vemundvik 23.-25 februar 2012

15m, Høylandet 23.-25.februar 2012

Serieskyting 15m, sluttresultat 2012

Serieskyting 15m, pulje 5 runde 5

15m, Samlagsstvent 12.02.12

15m, Hegra og Floren

15m, Fosenserien etter 4. runde 2012

15m, Rissa 26.-29.januar 2012

15m, Verdal 20.-21. jan 2012

15m, Mærestevnet 20.-21.jan 2012

15m, Serieskyting etter 3. runde

15m, Nyttårsstevnet Bjugn 22.01.12

15m, Rennebu 19.-21. januar 2011

15m, Levanger & Frol 12.-14. januar 2012

15m, Hallstevnet 13.-14. januar 2012

15m, Namdalseid og Lyngen, 2012

Alf Turbekmos minnestevne, jan 2012

15m, Hallstevnet By sk.lag. Res. 1. dag 12.01.12

15m, Åfjordhallen 7.-8. januar 2012

15m, Mosvik jan. 2012

15m, Leksvik 5.-7.januar 2012

15m, Åsen 9. -10. des 2011

15m, Markabygda 11.-12. des 2011

15m, Inderøy des 2011

15m, Mosvik 1.-3.des 2011

15m, Sørdalsstevnet 25. og 26. november 2011

15m, serieskyting, runde 2, 2011

15m, samlet resultat, Runde 1 2011

15m, Serieskyting pulje 3 og 4 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 1 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 2 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 5 runde1, 2011

15m, Verdal 11.-12. nov. 2011

Høststevnet Lev&Frol 15m 2011

Kom-i-gang-stevnet, 15m

Høststevnet Sørfjorden

Jaktfelt 2011

Elitestevnet Flå 2011

Lagsmesterskap bane 2011

Elgkampen 3. runde

Elgkampen 2011, sammenlagt

MNC, Kvam Ola Five stevnet 2011

MNC Snillfjord

Kretsstevnet bane, 2011

Jens O. Hårstads pokal, 18.08.11

Elgkampen 2. runde

Snillfjord, 12.-13.august 2011

Hemne, 13.08.11

Elgkampen 1. runde, 21.07.11

Prestasjonspokalen. 19.07.11

Rådalsstevnet 2011

Jubileumsstevne Budal, 18.07.11

Herfjord, 16.07.11

By, jubileumsstevne 16.07.11

Jubileumsstevne, resultater fredag 15.07.11

Midt-Norsk mesterskap 2011

FK bane 2011, etter 6 runder

Åfjordsstevnet bane 03.07.11

Fagervold hobbys pokal

Damenes pokal

Vanvik 24.-25/6-11

Rissa, 25.06.11

Arve Bakks minnestevne, Rennebu 24-26/6-11

Fosen Grand Prix, Sørfjorden 26.06.11

St. Hanskruset 23.06.11

Tydalsstevnet 13.06.11

Vårkarusell R/J, , sammenlagt

Samlagsstevnet på bane, Sørdalen

Fosenserien pulje 2, Rissa 14.06.11

Fosenserien Rek/Jun, By 14.06.11

Fosenserien pulje 1, Sørrdalen 14.06.11

Organisasjonsmedaljen 07.06.11

Bynesstevnet 2011

Fosenserien, Ørlendingen 23.05.11

Vårkarusellen R/J, sammenlagt etter 3 runder

Vårkarusell R/J, 3. runde Sørdalen

Åfjord sparebanks pokal, 31.05.11

Fru Ingers Pris, 21.05.11

Sparebanktreffen Stadsbygd, 21.05.11

Vårkarusell R/J, 2. runde 18.05.11

Tiurleiken19.05.11

Vårkarusellen etter 2 runder

Desimalstevnet, Herfjord 15.05.11

Petter Beversmarks pokal 14.05.11

Fosenserien 1. runde pujle 2, Herfjord 10.05.11

Fosenserien 1. runde pujle 1, By 10.05.11

Festningsstevnet Hegra, 08.05.11

Jaktfelt Sørdalen, 30.04.11

Vårkarusellen R/J, 1. runde

Åpningsstevne Bjugn 01.05.11

Lagsmesterskap feltskyting, 30.04.11-01.05.11

Fosen Mek-pokalen 1. mai 2011

Vårkarusellen 15m, sammenlagt etter 3 runder

FK 5, Bjugn 09.04.11

Vårkarusellen, 15m 3. runde 8.-9.april 2011

FK felt 2011, etter 4 runder

FK 4 felt, Rissa 02.04.11

Vårkarusell 15m, Mære, 2. runde

Åfjordsstevnet felt, 26.03.11

FK felt 2011, etter 3 runder

Samlagsstevnet felt, 20.03.11

15m, Mosvik 12.03.11

Kretsstevnet felt 12.03.11

FK 2, By 12.03.11

15m, Vanvik 28. -29. januar 2011

Felt FK1 Sørfjorden 05.03.11

Samlagsstevnet 15m, 12.02.11

Finaleskyting serieskyting 15m 2011

Serieskyting 15m, etter 5. runde

15m, Landsdelskretsstevnet 06.02.11

Serieskyting 15m, 5. runde pulje 2

Serieskyting 15m, 5. runde pulje 1

Nyttårsstevnet, Bjugn, 27.12.10

Rissa 15m, 29.01.11

Serieskyting 15m, resultater etter 4. runde

Serieskyting 15m, 4. runde pulje 2

15m, Nyttårsstevnet Stjørdal

15m, Sørfjorden 22.01.11

Hallstevnet 22.01.11

Serieskyting 15m runde 3 pulje 2

Serieskyting runde 3 pulje 1

Serieskyting 15m etter 3 runder

15m Sørdalen 12. januar 2011

Mosvik 15m, 6.-8. januar 2011

Leksvik 15m, 6.-8. jan 2011

Åsen 15m 10.-11. desember 2010

Romjulsstevnet Bjugn 29.12.10

Juleskyting 4. juledag 2010

Serieskyting, reultat etter 2. runde

Mosvik 15m des 2010

Adventtreffen 4. des 2010

Serieskyting 2. runde, pulje 2, 25.11.10

Serieskyting 2. runde pulje 1, 23.11.10

Serieskyting 15m, etter 1. runde 20.11.10

15m Nordre Skage, 05.11.10

Soknedal

Resultater fra Fosenserien 2010

Elitestevnet Flå 04.09.10

Nordenfjelske skytterstevne 05.09.10

Damenes pokal 31.08.10

Kretsstevnet bane 30.08.10

Hemnestevnet 15.08.10

Prestasjonspokalen 12.08.10

Lagsmesterskap bane, 15.08.10

Loddoengstevnet, Høylandet 2010

Furumostevnet, 24.07.10

Terje Bergs minnestevne, 24.07.10

Elgkampen 1. runde, 2010

Sørdalstevnet 17. og 18. juli

Pay&Brinck 2010

MNC By, 16.-18. juli 2010

Åfjordsstevnet By, 04.07.10

FK etter 5 runder 2010

Midtsommerstevnet, Trondhjems 24.06.10

Vanvik, FK 5 2010

Vårkarusellen sammenlagt 2010

Rennebu, 18.-20. juni 2010

Tour de Orkla

Festningsstevnet 2010

Hongslostevnet 2010

Jorun Fagervolds Design, 17.06.10

Malvikstevnet 2010

Samlagsstevnet bane, 11.og 12. juni 2010

Den norske skyttermedalje 2010

Selbustevnet 2010

Oppdalsstevnet 2010

MNC Innset, 3.-5. juni 2010

Fosenserien 3. runde pulje 2

Åfjord Sparebanks pokal 30.05.10

Bynesstevnet 2010

Tiurleiken 29.05.10

Tydalsstevnet 2010

Herredsstevnet, Sørfjorden

Tverråsstevnet Mære

Vårkarusellen 3. runde, By 25.05.10

Vårkarusellen etter 3 runder

Lyngenstevnet 21.-22. mai 2010

Meskogstevnet 24.05.10

Vårkarusellen etter 2 runder

Fosenserien 100m, 2. runde 18.05.10

Hommelvik 14. mai 2010

Ørlendingen FK2. 15. og 16.mai 2010

Bjugn, FK3 14. mai 2010

Mostadmark, 13. mai 2010

Vårkarusellen 1. runde 12.05.10

Petter Beversmarks pokal 13.05.10

Resultater Fosenserien 1. runde 2010

Fosenserien, 1. runde 100m 6. mai 2010

Stadsbygd 9. mai 2010

Bjugn 1. mai 2010

Fosen Mek-pokalen , 1. mai 2010

MNC Lånke 24. og 25. april 2010

Bane Skjelstadmark 24. og 25. april 2010

Landsdelskretsstevnet, Sørfjorden 18.04.10

Åfjordsstevnet felt, By 17.04.10

Jaktfelt, 1. runde By 17.04.10

FK felt, sammelnagt 2010

FK felt 5. runde, Bjugn 10.04.10

Lagsmesterskap felt 28.03.10

Liafelten 28.03.10

FK felt etter 4 runder

Samlagsstevnet felt, Sørdalen 21.03.10

FK felt etter 3 runder, 2010

FK2 Vanvik, felt 13. mars 2010

FK felt etter 2 runder

FK2 By, felt 06.03.10

FK1 Rissa, felt 28.02.10

Åpningsstevnet Åfjordhallen 10.02.10

Samlagsstevnet 15m, Bjugn 2010

15m Vanvikan 28.-30. jan 2010

Fosenserien innendørs etter 4 runder 2010

Fosenserien innendørs etter 3 runder 2010

Sørfjorden 15m, 16.01.10

Leksvik 14.01.10

Mosvik, 16. jan 2010

Inderøy, 15m, 14.-16. jan 2010

Nyttårsstevne, Lånke 2010

Nyttårsstevne Stjørdal 2010

Romjulsstevnet Bjugn, 291209

Juleskyting 2009

Bjugn 15m, 4. og 5. desember 2009

Fosenserien innendørs etter 2 runder, 2009

Fosenserien innendørs 2009, runde 2

Fosenserien innendørs 2009, runde 1

15m, Stjørdal 20.-21.11 2009

15m, Namdalseid/Lyngen 20.-21.11.2009

15m Egge, 20.-21.11 2009

15m, Inderøy 13.-14.11 2009

15m, Levanger 13.-14.11 2009

Fosen Grand Prix, lagkonkurransen

Fosen Grand Prix, sammenlagt

Høststevnet Sørfjorden, 200909

Landsdelskretsstevnet bane, Levanger 2009

Nordenfjeldske skytterstevne 29.-30/9-09

Elektronikkstevnet Bjugn, 05.09.09

Elitestevnet Flå 2009

Dugleiksmerket, 25.08.09

Kretsstevnet Herfjord 16.08.09

MNC Soknedal 14. -15. 08.09

Lagsmesterskap bane 15.08.09

NC Runde 2, Styrvoll

Kongestevnet, Søndre Land, 23.-26. juli 2009

Åfjordsstevnet bane 2009, Sørdalen

Terje Bergs minnestevne, Snillfjord 24/25-07.09

Furumostevnet, Lensvik/Selven 24/25-07.09

Høylandet 24.-25/7-09

Harran 24.-25/7-09

Fosenserien 2009

Prestasjonspokalen, 21.07.09

Damenes pokal, 14.07.09

Stadsbygd, 19.07.09, FK 5

Bjugn 18.07.09, FK 4.runde

Bynesstevnet, premieliste 09

Pay & Brinck, 04.07.09

Meråker, 24 - 27.06.09

Lyngenstevnet 27.06.09

Rissa 300m, 27/28-06.09

Rissa, 100m, 27/28-06.09

Sørfjorden 26/27-06.09

Vanvikan, 26/27-06.09

St. Hans-kruset 23.06.09

Fosenserien rek/jun, 2. runde By 10.06.09

Vårkarusellen sammenlagt

Vårkarusellen Herfjord, 16.06.09

Samlagsstevnet bane 2009

Tydalsstevnet

Oppdalsstevnet, 4.-6.juni 2009

Den norske skyttermedalje, 06.06.09

MNC etter 3 runder 2009

Tiurleiken, 02.06.09

MNC, Selbu 01.06.09

NC, Søndre Land 2009

FK2, Rissa 28.05.09

NC Lygnastevnet 2009

Vårkarusellen etter 3 runder

Vårkarusellen - 3. runde 26.05.09

Åfjord sparebanks pokal, 23.05.09

Vårkarusellen etter 2 runder

2. runde vårkarusellen, 220509

Petter Beversmarks pokal, 19.05.09

Jaktfelt, 2. runde i karusell 16.05.09

FK1, Vanvik 090509

Fosenserien 1. runde senior, 120509

Fosenserien 1. runde rek/jun, 120509

1. runde Vårkarusellen, By 07.05.09

Jorun Fagervold Design, 02.05.09

Bjugn, 01.05.09

Fosen Mek, 010509

Lånke, 26.04.09

MNC, Skjelstadmark 26.04.09

FK felt, sluttstilling 2009

Åfjordsstevnet felt, 25.04.09

FK5, Vanvik 18.04.09

FK felt etter 4 runder

Liafelten 2009

Premieliste, samlagsstevnet felt 09

Samlagsstevnet felt, 29.03.09

Lagsmesterskap felt 2009

FK felt etter 3 runder

FK 3 Rissa

FK felt, resultat etter 2 runder

Felt, Kretsstevnet 15.03.09

Felt FK2, By 15.03.09

Felt FK1, Sørfjorden 07.03.09

Samlagsstevnet 15m, 2009

15m, Vanvik 5.-7.februar 2009

Serieskyting etter 5 runder. 2009

Namdalseid og Lyngen, 23.-24.01.09

Hallstevnet 2009

Serieskyting innendørs etter 4 runder 2009

Serieskyting 15m, 4. runde pulje 2

15m, Bjugn Nyttårsstevnet 2009

15m Meråker, 29.11.08

Romjulsstevnet Bjugn, 2008

Juleskyting 2008

Adventstreffen;Ørlendingen

Serieskyting pulje 2, 021208

Serieskyting pulje 3, runde 2

Serieskyting pulje1, runde 2

Serieskyting pulje 4, runde 2

Serieskyting pulje 2, runde 2

15m, Øvre Ogndal 22.11.08

Serieskyting pulje 3, 191108

Serieskyting pulje 2, 181108

Serieskyting pulje 1, 181108

Jaktfeltkarusell 2008

Nordenfjeldske 2008

Elgkamp sammenlagt

Elgkamp 260808

Dugleiksmerkepokalen 08

Eliestevnet Flå 08

Kretsstevnet bane, finaler 200m

Kretsstevnet bane, lagskyting 200m

Kretsstevent bane, sluttresultat 100m

Kretsstevnet bane, 25-skudd 100m

Kretssstevnet bane, 2008, 25-skudd

Lagsmesterskap bane 2008

Terje Bergs minnestevne

MNC Sørfjorden 12-13/7-08

MNC By 12-13/7-08

Pay & Brinck

Serieskyting 3. runde 010708

Åfjordsstevnet 29.06.08

Soknedal MNC 2008

Vårkarusellen sammenlagt 2008

Vårkarusell 4. runde Herfjord

St.Hanspokalen 23.06.08

Bynesstevnet 12-13/6 2008

Samlagsstevnet bane 08

Marmorstevnet 08

Serieskyting rek/jun 100608

Serieskyting 2. runde 08

FK bane etter 3 runder. 2008

Nationens landsskyting

FK3, By. Den norske skyttermedalje

Damenes pokal

Åfjord sparebanks pokal

Vårkarusellen sammenlagt etter 3 runder

Vårkarusellen 3. runde

MNC Stjørdal 31/5-1/6

Stordalen, Meråker 31.05.08-01.06.08

Markabygda 08

Tiurleiken 08

Sparebanktreffen 08

Stokkmyrstevnet 08

Vårkarusellen etter 2 runder

2. runde Vårkarusellen, 08

Fosenserien R/J, 1. runde 08

Vårkarusell By, 13.05.08

Festningsstevnet 08

Petter Beversmarks pokal

Fosen Mek 010508

MNC; Vanvik 08

Lagsmesterskap felt 08

FK Bjugn 120408

FK felt etter 4 runder

Felt, Vanvik 060408

FK felt, etter 3 runder

Felt, Osen 240308

Samlagsstevnet, lagskyting 08

Samlagsstevnet finfelt 08

Samlagsstevnet grovfelt 08

Liafelten 2008

Åfjordsstevne og kretsstevne felt, 08

FK 2 felt, By

FK1 felt, Sørfjorden 08

Rissa, 15m

Samlagsstevnet 15m 08

Serieskyting 15m, etter 5. runde

15m Vanvikan 010208

Hallstevnet Åfjord 08

Fosenserien 15m, 4. runde 08

Fosenserien 15m, 3.runde 08

Dugleiksmerket 2007 med respitt

Dugleiksmerket 2007

Prestasjonspokalen 2007

Romjulstevnet, Bjugn 2007

Juledrammen 2007

Adventstreffen, 07

Innendørsserien 2. runde

Innendørsserien 1. runde

Fosenserien 2007, premietabell 100m

Fosenserien 2007, poengoversikt

Fosenserien, senior 07, individuelt

Elitestevnet 07

Finale i Fosenserien

Nordenfjelske 07

Damenes pokal 07

Elgkamp 3. runde

Elgkampen sammenlagt 07

Elgkampen 2. runde

Lagsmesterskap bane 07

Elgkampen 1. runde 07

Ski 11.08.07

Kretsstevnet bane 07

Fosenkarusellen 07

Loddoengstevnet 07

Pay & Brinck

MNC, Sørfjorden

MNC, By

Fosenserien, 3. runde pulje 1

MNC Soknedal 07

Meldalsstevnet 07

Eidsbergstevnet 07

Åfjordsstevnet bane 07

Fosenserien 3. runde, pulje 2

Båstadstevnet

Vårkarusellen rek/jun, sammenlagt

Vårkarusell rek/jun, 4. runde

FK etter 3 runder

St-Hanskruset 07

Tiurleiken

Samlagsstevnet bane 07

Jubileumsstevne Vanvik 090607

Fiskum/Eker 07

NC Rollag/Veggli

Vårkarusell, 3. runde 07

Åfjord sparebanks pokal

Serieskyting 100m, 2. runde

Pokalskyting - Jorun Fagervold Design

Petter Beversmarks pokal

Fosenserien senior, 1. runde

Fosenserien 1. runde 100m

Vårkarusellen R/J, 2. runde 07

Vårkarusell R/J, 1. runde 07

Sparebanktreffen 130507

FK2, Bjugn 120507

FK1, Ørlendingen

Åpningsstevnet Bjugn

FosenMek 2007

Lagsmesterskap felt 2007

Åfjordsmesterskap felt 2007

FK felt, sluttliste 2007

FK5, felt Bjugn 2007

Landsdelskretsstevnet felt 07

FK felt, 4. runde

Samlagsstevnet felt 07

Liafelten 2007

FK 3, Rissa

Kretsstevnet felt 07

Fosenkarusellen felt etter 1. runde

FK 1, Sørfjorden 030307

Stjernfelten 2007

Samlagsstevnet 15m 2007

Finale i serieskyting

Serieskytingen 06/07, indv. bestenoteringer

Serieskyting 15m, 5. runde

Hallstevnet, 26.01.07

Serieskyting 15m, 4. runde 07

Serieskyting 15m, 3. runde 07

Serieskyting 3. runde Rissa 120107

Skyting 4. juledag

Serieskyting 2. runde 2006

Romjulsstevnet, Bjugn 06

Adventstreffen, Ørlandet

Serieskyting 1. runde 2006

Dugleikspokalen 06

NC på Fosen 06

Nordenfjeldske 06

Elitestevnet, Flå

Elgkampen 2006, sammenlagt

Elgkamp 29.08.06

Lagsmesterskap bane 2006

Petter Beversmarks pokal

Landsdelskretsstevnet bane06

Kretsstevnet bane 06

Pay & Brinck 06

Ola Five stevnet, Kvam 06

Damenes pokal 06

Tiurleiken 06

Åfjord sparebanks pokal

Marmorstevnet 06

MNC Bjugn 06

Midt Norsk Mesterskap 06

Fosenserien 06, R/J; Sørfjorden 280606

MNC Ørlendingen 06

Fosenserien 06, R/J; By 270606

Fosenserien 06, 3. runde pulje 1

Kanaltreffen 06

Løvenskioldbanestevnet 06

Åfjordsmesterskap bane 06, premieoppgjør

St.Hans-kruset

Vårkarusell 06, rek/jun sluttresultat

Vårkarusellen rek/jun 4. runde

Fosenserien senior, tabell etter 2. runde

Fosenserien senior, 2. runde

Fosenserien senior, tabell etter 1. runde

Fosenserien senior, 1. runde pulje 2

Samlagsstevnet bane 06

Fosenserien senior, 1. runde pulje 1

Den norske skyttermedalje

Vårkarusell 3. runde 30.05.06

FK bane etter 2 runder

Mostadmark 06

Hommelvikstevnet 06

Meldalsstevnet 06

2. runde vårkarusell rek/jun 06

Jorun Fagervold Design pokal, 2006

MNC Vanvik, 13.05-14.05 2006

MNC, Rissa 13.05-14.05 2006

Sparebanktreffen, Stadsbygd 2006

1. runde vårkarusellen 06

Festningsstevnet Hegra 06

Jaktfelt By 060506

Fosen-Mek pokalen 1. mai 06

Pokalskyting Osen 170406

Kretsstevnet felt 2006

1. mai 06, Bjugn premieliste

Bergmannstevnet Kongsberg

Fosenkarusellen felt 2006

Jaktfelt 2005

Lagsmesterskap felt 2006

"Årets svin" 2006

Åfjordsstevnet felt 06

Landsdelskretsstevnet felt, Mære 06

FK felt etter 6. runde

FK5, Samlagsstevnet Bjugn, felt 06

FK6, Vanvik, felt 06

Liafelten 2006

FK etter 3. runde

FK 3, By, felt 06

FK 2, Rissa,felt 06

FK etter 1. runde

FK 1, Sørfjorden, felt 06

Stjernfelten 06

Samlagsstevnet 15m 2006

Hallstevnet 27.01.06

Sluttresultat serieskytinga 15m 2006

4. runde serieskyting

3. runde serieskyting, 15m; arr. Vanvikan

3. runde serieskyting 15m senior;arr. By skytterlag

Juleskyting 2005

2. runde serieskyting senior

Serieskyting senior 1. runde 2005

Midtnorsk cup bane 2005, sluttresultater

Dugleiksmerkepokalen

Elektronikkstevne Bjugn 010905

Elgkampen 3. runde

Nordenfjeldske skytterstevne

Kretsstevnet bane 05

Jaktlagsskyting individuelt

Jaktlagsskyting sammenlagt etter 2 runder

Jaktlagsskyting 2. runde

Jaktlagsskyting 1. runde

Landsdelskretsstevnet bane 05

Lagsmesterskap bane 05

Sommerstevnet Skogmo 05

Fosen Mek. pokalen

Ola Five, Kvam 2005

Loddoengstevnet 2005

Jorun Fagervold Design

Fosenserien senior 2. runde

Damenes pokal

Lagsmesterskap felt 2005

Tiurleiken

Petter Beversmarks pokal

Serieskyting rekrutter, 3. runde Sørfjorden

Budalsstevnet 2005

5. runde FK, Rissa

Åfjordsstevnet bane 05

Samlagsstevnet bane

Poengoversikt Fosenserien senior

Serieskyting senior pulje 1, 1. runde

Serieskyting rek/jun 2. runde

Serieskyting rek/jun 1. runde

Serieskyting senior pulje 2, 2. runde

Serieskyting senior, pulje 2

St Hansskyting

Meldalsstevnet. MNC 21.-22.mai

4. runde FK, Stadsbygd

3. runde FK, Sørfjorden

MidtNorsk Skyttercup 27.-29. mai 2005

Arve Bakks Minnestevne, Rennebu

1. runde FK, Vanvikan

Samlagsstevnet 15m

Vårkarusellen rek/jun

Hallstevnet By 29.01.05

Meldalsstevnet 06
Klasse 1 25 skudd
1;Arnfinn Berdal;Rindal;236
2;Ola P. Øyen;Hølonda;223
3;Laila Skjeltorp;Orkla;215
4;Petter Bolme;Rindal;215
5;Jan Trygve Nybø;Stjørdal;205
 
Klasse 1 35 skudd
1;Arnfinn Berdal;Rindal;236
2;Ola P. Øyen;Hølonda;223
3;Laila Skjeltorp;Orkla;215
4;Petter Bolme;Rindal;215
5;Jan Trygve Nybø;Stjørdal;205
 
Klasse 2 25 skudd
1;Lars Bjarne Oddan;Oddan;227
2;Arvid Ulset;Aspøy og Straumsnes;227
3;Bernt Ole Moen;Øvre Surnadal;222
4;Bård Kalstad;Meldal;217
5;Morten Grostad;Geitanes;210
6;Per A. Bakken;Budal;195
 
Klasse 2 35 skudd
1;Arvid Ulset;Aspøy og Straumsnes;323
2;Lars Bjarne Oddan;Oddan;322
3;Bernt Ole Moen;Øvre Surnadal;315
4;Bård Kalstad;Meldal;312
5;Morten Grostad;Geitanes;305
6;Per A. Bakken;Budal;274
 
Klasse 3 25 skudd
1;Espen Hansen;Heim;240
2;Kjell Ivar Hov;Budal;232
3;Olav Kalvik;Rørvik;229
4;Kjell Hovland;Soknedal;228
5;Dagfinn Aune;Klæbu;227
6;Eiliv Grostad;Geitanes;227
7;Ingvar Dromnes;Hemne;226
8;Bjørn Berg;Snillfjord;221
9;Odd Hårstad;By skytterlag;221
10;Magnar E. Dørum;Midtbygden;218
11;Geir Bjarte Havsgård;Trondhjems;216
12;Terje Buseth;Singsås;216
13;Tore Olav Moen;By skytterlag;211
14;Bjørn Heggset;Surnadal;211
15;Martin Røstvold;Hemne;210
16;Ingemund Stokke;Stjørdal;202
17;Roger Lindgren;Stordalen;202
 
Klasse 3 35 skudd
1;Espen Hansen;Heim;336
2;Kjell Ivar Hov;Budal;330
3;Kjell Hovland;Soknedal;327
4;Eiliv Grostad;Geitanes;325
5;Olav Kalvik;Rørvik;325
6;Bjørn Berg;Snillfjord;320
7;Ingvar Dromnes;Hemne;319
8;Dagfinn Aune;Klæbu;317
9;Geir Bjarte Havsgård;Trondhjems;313
10;Odd Hårstad;By skytterlag;313
11;Bjørn Heggset;Surnadal;310
12;Terje Buseth;Singsås;309
13;Martin Røstvold;Hemne;303
14;Tore Olav Moen;By skytterlag;303
15;Roger Lindgren;Stordalen;294
16;Ingemund Stokke;Stjørdal;291
17;Magnar E. Dørum;Midtbygden;218
 
Klasse 4 25 skudd
1;Andreas Haabeth;Aasen;240
2;Arild Duaas;Orkla;238
3;Knut Morten Odden;Rennebu;238
4;Jon Ivar Hansen;Heim;237
5;Anders Silset;Heim;235
6;Einar Thoresen;Hommelvik;234
7;Stian Nergård;Lensvik/Selven;234
8;Robert Haugen;Heim;233
9;Jon Nordvik;Surnadal;233
10;Eimund Økdal;Flå;232
11;Birger Meistad;Trondhjems;231
12;Jomar Valli;Hommelvik;230
13;Svein Erik Morset;Rennebu;230
14;Roar Alseth;Rissa;230
15;Tor Laugen;Skaun;229
16;Peder Bakken;Budal;228
17;Tormod Dyrendahl;Rissa;228
18;Einar Bakken;Stjørdal;227
19;Bernt Olaf Aune;Hemne;226
20;Eivind Våge;Rørvik;224
21;Hilde Kjøsnes;Tydal;222
22;Hans O. Kveli;Trondhjems;205
23;Egil Rolandsen;Tynset;204
 
Klasse 4 35 skudd
1;Arild Duaas;Orkla;338
2;Jon Ivar Hansen;Heim;336
3;Andreas Haabeth;Aasen;333
4;Einar Thoresen;Hommelvik;332
5;Anders Silset;Heim;332
6;Knut Morten Odden;Rennebu;332
7;Robert Haugen;Heim;330
8;Jon Nordvik;Surnadal;329
9;Svein Erik Morset;Rennebu;328
10;Stian Nergård;Lensvik/Selven;328
11;Eimund Økdal;Flå;327
12;Birger Meistad;Trondhjems;327
13;Peder Bakken;Budal;326
14;Roar Alseth;Rissa;325
15;Tormod Dyrendahl;Rissa;325
16;Jomar Valli;Hommelvik;324
17;Tor Laugen;Skaun;324
18;Eivind Våge;Rørvik;322
19;Bernt Olaf Aune;Hemne;321
20;Hilde Kjøsnes;Tydal;318
21;Einar Bakken;Stjørdal;317
22;Hans O. Kveli;Trondhjems;205
23;Egil Rolandsen;Tynset;204
 
Klasse 5 25 skudd
1;Kolbjørn Lorentzen;Orkla;245
2;Edvin Aamot;Trondhjems;244
3;Roar Forfot;By skytterlag;240
4;Asbjørn Grenstad;Klæbu;239
5;Torstein Hansen;Ørlendingen;239
6;Kjell Johansen;Trondhjems;239
7;Åsmund Skorild;Hemne;239
8;Olav Stensås;Soknedal;238
9;Ben Helland;Alteren;238
10;Per Kåre Lyngen;Flå;238
11;Hallstein Råen;Skjelstadmark;238
12;Sverre Håvar Melhus;Rissa;235
13;Ole Agnar Moen;Bjugn;234
14;Ragnar Landrø;Lensvik/Selven;232
15;Grethe Bævre;Bæverdalen;231
16;Johanne Kjeldsand;Stjørdal;228
17;Ove Herjuaunet;Malvik;227
 
Klasse 5 35 skudd
1;Edvin Aamot;Trondhjems;344
2;Kolbjørn Lorentzen;Orkla;342
3;Kjell Johansen;Trondhjems;339
4;Asbjørn Grenstad;Klæbu;338
5;Torstein Hansen;Ørlendingen;338
6;Roar Forfot;By skytterlag;338
7;Olav Stensås;Soknedal;337
8;Per Kåre Lyngen;Flå;336
9;Åsmund Skorild;Hemne;336
10;Ole Agnar Moen;Bjugn;332
11;Hallstein Råen;Skjelstadmark;332
12;Ragnar Landrø;Lensvik/Selven;331
13;Sverre Håvar Melhus;Rissa;331
14;Grethe Bævre;Bæverdalen;330
15;Ove Herjuaunet;Malvik;326
16;Johanne Kjeldsand;Stjørdal;324
17;Ben Helland;Alteren;238
 
Klasse V55 25 skudd
1;Jon G Hofstad;Skjelstadmark;245
2;Nils-Inge Holmset;Trondhjems;245
3;Håkon Gravem;Sunndal;244
4;Ivar Otto Husby;Trondhjems;240
5;Rolf Strand;Lensvik/Selven;240
6;Tore Reksterberg;Ørlendingen;240
7;Arnulf Venn;Skaun;240
8;Steinar Løseth;Rindal;239
9;Egil Magne Damli;Lensvik/Selven;238
10;Einar Hagemo;Byneset;238
11;Hans Fostervoll;Klæbu;236
12;Magnar Alseth;Rissa;235
13;Erik A. Moen;Øvre Surnadal;233
14;Kai Eskelund;Flå;233
15;Arne Herjuaune;Malvik;228
16;Asbjørn Sølberg;Meldal;228
17;Roald Strand;Malvik;225
18;Ottar Ysland;Orkla;218
19;Kjell Stenbro;Rindal;212
 
Klasse V55 35 skudd
1;Håkon Gravem;Sunndal;343
2;Jon G Hofstad;Skjelstadmark;342
3;Nils-Inge Holmset;Trondhjems;342
4;Arnulf Venn;Skaun;337
5;Tore Reksterberg;Ørlendingen;335
6;Ivar Otto Husby;Trondhjems;334
7;Einar Hagemo;Byneset;332
8;Egil Magne Damli;Lensvik/Selven;332
9;Hans Fostervoll;Klæbu;330
10;Erik A. Moen;Øvre Surnadal;327
11;Magnar Alseth;Rissa;325
12;Rolf Strand;Lensvik/Selven;324
13;Arne Herjuaune;Malvik;323
14;Asbjørn Sølberg;Meldal;323
15;Kai Eskelund;Flå;323
16;Steinar Løseth;Rindal;320
17;Roald Strand;Malvik;317
18;Ottar Ysland;Orkla;308
19;Kjell Stenbro;Rindal;301
 
Klasse ASP 25 skudd
1;Andreas L. Svorkdal;Orkla;240
2;Martin Johansen;Trondhjems;237
3;Thomas Solli;Trondhjems;235
4;Roar Skjølberg;Orkla;233
5;Knut Anders By;Orkla;228
6;Fredrik Damli;Orkla;227
7;Camilla L. Berg;Orkla;221
8;Lars Ishol Giskeødegård;Lønset;220
9;Emil Asbøll;Orkla;220
10;Erik Andøl;Orkla;218
11;Marius Rønning;Orkla;208
12;Tonje L. Berg;Orkla;207
13;Marit Solli;Trondhjems;182
14;Tormod By;Orkla;149
 
Klasse R 25 skudd
1;Sindre Malmedal;Malmefjorden;250
2;Ole Gunnar Øien;Byneset;249
3;Marte Aune Skorild;Hemne;245
4;Kristian Bakken;Stjørdal;241
5;Halvard Lønseth;Lønset;240
6;Kent Skjeltorp;Orkla;239
7;Ingrid Torve;Lønset;216
 
Klasse ER 25 skudd
1;Idar Moen;Malmefjorden;250
2;Lars Emil Haugen;Stordalen;250
3;Øystein Malmedal;Malmefjorden;249
4;Asbjørn Asphol Aune;Snillfjord;249
5;Julianne Øien;Byneset;247
6;Ole Kristian Torve;Lønset;244
7;Ola Moen;Bjugn;243
8;Håkon Ramstad;Meldal;242
9;Lill-Anita Nisja;Sunndal;241
10;Mari Ishol Giskeødegård;Lønset;239
11;Steinar Hegvold;Meldal;225
12;Anders Drugli;Meldal;208
 
Klasse J 25 skudd
1;Ingrid Dahling;Stordalen;250
2;Trine Moen;Bjugn;248
3;Stine Våge;Rørvik;248
4;Jon Magnus Ovith;Stjørdal;248
5;Pål Stian Lium;Rennebu;247
6;Martin Lorentzen;Malvik;245
7;Sigurd Aspeggen;Rennebu;244
8;Mats Lysevold;Singsås;240
9;Atle Lyngen;Flå;239
10;Ole Johan Aune;Snillfjord;238
11;Torgeir Nisja;Sunndal;237
 
Klasse V65 25 skudd
1;John Kristen Ness;Nora;250
2;Jon Oren;Surnadal;250
3;Ivar Ligård;Skjelstadmark;249
4;Ludvik Gravem;Sunndal;248
5;Inge Skamfer;Rennebu;248
6;Even Stene;Meldal;248
7;Kjell Bonaunet;Malvik;247
8;Kåre Myklebust;Heim;246
9;Helge Bævre;Bæverdalen;246
10;Nils Hjellmo;Sunndal;246
11;Arnljot By;Byneset;245
12;Jon Helgetun;Rindal;244
13;John Megård;Byneset;236
 
Klasse V73 25 skudd
1;Jonas Sollid;Hov;249
2;Even Kjøsen;Meldal;249
3;Olav Gran;Levanger og Frol;249
4;Odd Moen;Aasen;249
4;Helge Kvåle;Svorkmo;249
6;Knut Brøndbo;Løkken;248
7;Finn Hald;Trondhjems;248
8;Gunnar Dragsten;Klæbu;247
9;Magne Romundstad;Rindal;246
10;Rolf Gaustad;Hølonda;245
11;Audun Engen;Orkla;244
11;Asbjørn Wæge;Bæverdalen;244
13;John Aae;Heim;243
14;Arne Hassel;Trondhjems;240
15;Årstein Røvik;Hemne;234