Jaktfelt 3 runde By 2016

Jens O Hårstad,s Vandrepokal

7. runde Fosenkarusel 2016

Lagsmesterskap Bane 2016

Jorun Fagervolds Hobby Pokal 2016

Petter Beversmark Pokal 2016

Fosen Mek Pokalen 2016

Lagsmesterskape felt 2016

Åfjordstevnet felt 2016

Fosenkarusell 2 Felt

Hallstevnet 2016

Sluttresultat FK bane 2015

Lagsmesterskap felt 2015

Feltskyting, FK2 2015

Fosenserien 2015 innendørs, sluttresultat

15m, Sørdalen nov 2014

15m, Sørdalen nov 2014

Dugleiksmerkepokalen 2014

Samlagsstevnet bane 2014

Den norske skyttermedalje, 2014

Åfjordsstevnet bane, 2014

Tormod Haltstrands minnestevne, 2014

FK bane, sluttresultater 2014

Jens O. Hårstads pokal, juli 2014

FK 7, By 11. - 12. juli 2014

2. runde vårkarusell, By 20. mai 2014

Vårkarusell 2014

Jaktfelt By, 31.05.14

Kretsstevnet bane 2014

Vårkarusell 12.05.14

Petter Beversmarks pokal 2014

Fosen Mek-pokalen 1. mai 2014

FK 4 felt, Bjugn

Samlagsstevnet felt 2014

FK2, Felt Herfjord

FK Felt, runde 1 , Sørfjorden 9/3-14

FK felt etter 1. runde 2014

Arvid Fiksdal Minnestevne 2014

15m Sørdalen januar 2014

Hallstevnet 2014

Serieskyting Pulje 5, runde 5

Serieskyting 15m 2014

Juleskyting 2013

Åfjordsmesterskap 15m 2013

Serieskyting individuelle resultat etter 2 runder

Serieskyting resultat etter 2 runder 2013

Tormod Haltstrands minnestevne 2013

Sørdalsstevnet 2013

Bynesstevnet 2013

Lagsmesterskap bane 2013

Åfjord sparebanks pokal

FK bane 2013, sluttresultat

St. Hanskruset 2013

FK7, MNC By

Samlagsstevnet bane 2013

Jens O. Hårstads Vandrepokal

FK 2 Sørfjorden 24.-25. mai 2013

FK 6 Bjugn, 7.-8. juni 2013

Jorun Fagervold Hobby pokal

Petter Beversmarks pokal

Vårkarusell 3. runde 28.05.13

Desimalstevnet Herfjord, 3. og 4. mai 2013

Fosen-Mek-pokalen 01.05.13

Jaktfelt By, 27.04.13

FK felt Sørfjorden 2013

Lagsmesterskap i felt

Åfjordsstevnet felt 2013

FK 4, Bjugn 06.04.13

FK felt 2013 etter 3 runder

FK felt Herfjord mars 2013

FK felt etter 2 runder 2013

Feltskyting 9. mars

Herfjordstevnet 15m, 9.-10. februar 2013

Samlagsstevnet 15m 2013

Rennebu 15m, 24.-26. januar 2013

Serieskyting 15m 2013, sluttresultat

Sørdalsstevnet 15m, 2013

Serieskyting 15m finale, resultater

Serieskyting 22.01.13

Alf Turbekmos minnestevne 2013

Serieskyting etter 3 runder

Hallstevnet 12.01.13

Juleskyting 2013

Serieskyting, etter 3. runde 2012

Serieskyting 15m, Rissa 06.12.12

Fosenserien 15m, Runde 2

Herfjordstevnet, 30.11 og 1.12 2012

Adventtreffen, Ørlandet des. 2012

Serieskyting, pulje 2 runde 1

Serieskyting pulje 5, runde 1

Serieskyting, pulje 1, runde 1 2012

Dugleiksmerket 2012

Sommerstevnet Overhalla 2012

Loddoenget, Høylandet 2.-4. aug 2012

Ola Five stevne Kvam, 02.08.12

Fosenserien bane 2012, sluttresultat

Lagsmesterskap bane 2012

Åfjord Sparebanks Pokal

MNC Sørdalen 14.07.12

Tormod Haltstrands Minnestevne, 13. - 14. juli 2012

Rissa, Organisasjonsmedaljen 2012

Åfjordsstevnet Sørdalen

MNC, FK By 14.07.12

Fosenkarusellen etter 6 runder

Kretsstevnet, By 07.07,12

Fosenserien etter 3 runder

Tour de Orkla

Arve Bakk Minnestevne, 22.-24. juni 2012

Fosen Grand Prix, Vanvikan 1. og 2. juni

MNC Stjørdal, 1. og 2. juni 2012

Samlagsstevnet bane 2012

Jens O. Hårstads vandrepokal

Serieskyting By, 12.06.12

Fosen Grand Prix, Rissa

Fosen Grand Prix, Sørfjorden

Aasen MNC 18. og 19. mai

Fru Ingers Pris 2012

Fagervold Hobbys pokal

Vårkarusellen R/J - 3. runde Sørdalen

Høylandsstevnet 25. og 26. mai 2012

Vårkarusellen R/J - 2. runde By

Vårkarusellen R/J - 1. runde Herfjord

Desimalstevnet Herfjord mai 2012

Petter Beversmarks pokal II

Bane, Bjugn FK1, 11. og 12.mai 2012

jaktfelt, By 2. runde 29.05.12

Bane, Bjugn 1. mai 2012

Bane, FosenMek-pokalen 01.05.12

Felt, Lagsmesterskap 30.04.12

Felt, Sørfjorden FK5 2012

Jaktfelt, Sørdalen 140412

Felt, FK3 Bjugn 14.04.12

15m, vårkarusell Mære 3. runde 14. mars 2012

Felt, FK2 Rissa 17.03.12

Felt, Åfjordsstevnet 18.03.12

Felt, Kretsstevnet 18.03.12

15m, Vårkarusell Mosvik 2. runde

Felt, FK1 By 20.03.12

15m, Vemundvik 23.-25 februar 2012

15m, Høylandet 23.-25.februar 2012

Serieskyting 15m, sluttresultat 2012

Serieskyting 15m, pulje 5 runde 5

15m, Samlagsstvent 12.02.12

15m, Hegra og Floren

15m, Fosenserien etter 4. runde 2012

15m, Rissa 26.-29.januar 2012

15m, Verdal 20.-21. jan 2012

15m, Mærestevnet 20.-21.jan 2012

15m, Serieskyting etter 3. runde

15m, Nyttårsstevnet Bjugn 22.01.12

15m, Rennebu 19.-21. januar 2011

15m, Levanger & Frol 12.-14. januar 2012

15m, Hallstevnet 13.-14. januar 2012

15m, Namdalseid og Lyngen, 2012

Alf Turbekmos minnestevne, jan 2012

15m, Hallstevnet By sk.lag. Res. 1. dag 12.01.12

15m, Åfjordhallen 7.-8. januar 2012

15m, Mosvik jan. 2012

15m, Leksvik 5.-7.januar 2012

15m, Åsen 9. -10. des 2011

15m, Markabygda 11.-12. des 2011

15m, Inderøy des 2011

15m, Mosvik 1.-3.des 2011

15m, Sørdalsstevnet 25. og 26. november 2011

15m, serieskyting, runde 2, 2011

15m, samlet resultat, Runde 1 2011

15m, Serieskyting pulje 3 og 4 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 1 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 2 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 5 runde1, 2011

15m, Verdal 11.-12. nov. 2011

Høststevnet Lev&Frol 15m 2011

Kom-i-gang-stevnet, 15m

Høststevnet Sørfjorden

Jaktfelt 2011

Elitestevnet Flå 2011

Lagsmesterskap bane 2011

Elgkampen 3. runde

Elgkampen 2011, sammenlagt

MNC, Kvam Ola Five stevnet 2011

MNC Snillfjord

Kretsstevnet bane, 2011

Jens O. Hårstads pokal, 18.08.11

Elgkampen 2. runde

Snillfjord, 12.-13.august 2011

Hemne, 13.08.11

Elgkampen 1. runde, 21.07.11

Prestasjonspokalen. 19.07.11

Rådalsstevnet 2011

Jubileumsstevne Budal, 18.07.11

Herfjord, 16.07.11

By, jubileumsstevne 16.07.11

Jubileumsstevne, resultater fredag 15.07.11

Midt-Norsk mesterskap 2011

FK bane 2011, etter 6 runder

Åfjordsstevnet bane 03.07.11

Fagervold hobbys pokal

Damenes pokal

Vanvik 24.-25/6-11

Rissa, 25.06.11

Arve Bakks minnestevne, Rennebu 24-26/6-11

Fosen Grand Prix, Sørfjorden 26.06.11

St. Hanskruset 23.06.11

Tydalsstevnet 13.06.11

Vårkarusell R/J, , sammenlagt

Samlagsstevnet på bane, Sørdalen

Fosenserien pulje 2, Rissa 14.06.11

Fosenserien Rek/Jun, By 14.06.11

Fosenserien pulje 1, Sørrdalen 14.06.11

Organisasjonsmedaljen 07.06.11

Bynesstevnet 2011

Fosenserien, Ørlendingen 23.05.11

Vårkarusellen R/J, sammenlagt etter 3 runder

Vårkarusell R/J, 3. runde Sørdalen

Åfjord sparebanks pokal, 31.05.11

Fru Ingers Pris, 21.05.11

Sparebanktreffen Stadsbygd, 21.05.11

Vårkarusell R/J, 2. runde 18.05.11

Tiurleiken19.05.11

Vårkarusellen etter 2 runder

Desimalstevnet, Herfjord 15.05.11

Petter Beversmarks pokal 14.05.11

Fosenserien 1. runde pujle 2, Herfjord 10.05.11

Fosenserien 1. runde pujle 1, By 10.05.11

Festningsstevnet Hegra, 08.05.11

Jaktfelt Sørdalen, 30.04.11

Vårkarusellen R/J, 1. runde

Åpningsstevne Bjugn 01.05.11

Lagsmesterskap feltskyting, 30.04.11-01.05.11

Fosen Mek-pokalen 1. mai 2011

Vårkarusellen 15m, sammenlagt etter 3 runder

FK 5, Bjugn 09.04.11

Vårkarusellen, 15m 3. runde 8.-9.april 2011

FK felt 2011, etter 4 runder

FK 4 felt, Rissa 02.04.11

Vårkarusell 15m, Mære, 2. runde

Åfjordsstevnet felt, 26.03.11

FK felt 2011, etter 3 runder

Samlagsstevnet felt, 20.03.11

15m, Mosvik 12.03.11

Kretsstevnet felt 12.03.11

FK 2, By 12.03.11

15m, Vanvik 28. -29. januar 2011

Felt FK1 Sørfjorden 05.03.11

Samlagsstevnet 15m, 12.02.11

Finaleskyting serieskyting 15m 2011

Serieskyting 15m, etter 5. runde

15m, Landsdelskretsstevnet 06.02.11

Serieskyting 15m, 5. runde pulje 2

Serieskyting 15m, 5. runde pulje 1

Nyttårsstevnet, Bjugn, 27.12.10

Rissa 15m, 29.01.11

Serieskyting 15m, resultater etter 4. runde

Serieskyting 15m, 4. runde pulje 2

15m, Nyttårsstevnet Stjørdal

15m, Sørfjorden 22.01.11

Hallstevnet 22.01.11

Serieskyting 15m runde 3 pulje 2

Serieskyting runde 3 pulje 1

Serieskyting 15m etter 3 runder

15m Sørdalen 12. januar 2011

Mosvik 15m, 6.-8. januar 2011

Leksvik 15m, 6.-8. jan 2011

Åsen 15m 10.-11. desember 2010

Romjulsstevnet Bjugn 29.12.10

Juleskyting 4. juledag 2010

Serieskyting, reultat etter 2. runde

Mosvik 15m des 2010

Adventtreffen 4. des 2010

Serieskyting 2. runde, pulje 2, 25.11.10

Serieskyting 2. runde pulje 1, 23.11.10

Serieskyting 15m, etter 1. runde 20.11.10

15m Nordre Skage, 05.11.10

Soknedal

Resultater fra Fosenserien 2010

Elitestevnet Flå 04.09.10

Nordenfjelske skytterstevne 05.09.10

Damenes pokal 31.08.10

Kretsstevnet bane 30.08.10

Hemnestevnet 15.08.10

Prestasjonspokalen 12.08.10

Lagsmesterskap bane, 15.08.10

Loddoengstevnet, Høylandet 2010

Furumostevnet, 24.07.10

Terje Bergs minnestevne, 24.07.10

Elgkampen 1. runde, 2010

Sørdalstevnet 17. og 18. juli

Pay&Brinck 2010

MNC By, 16.-18. juli 2010

Åfjordsstevnet By, 04.07.10

FK etter 5 runder 2010

Midtsommerstevnet, Trondhjems 24.06.10

Vanvik, FK 5 2010

Vårkarusellen sammenlagt 2010

Rennebu, 18.-20. juni 2010

Tour de Orkla

Festningsstevnet 2010

Hongslostevnet 2010

Jorun Fagervolds Design, 17.06.10

Malvikstevnet 2010

Samlagsstevnet bane, 11.og 12. juni 2010

Den norske skyttermedalje 2010

Selbustevnet 2010

Oppdalsstevnet 2010

MNC Innset, 3.-5. juni 2010

Fosenserien 3. runde pulje 2

Åfjord Sparebanks pokal 30.05.10

Bynesstevnet 2010

Tiurleiken 29.05.10

Tydalsstevnet 2010

Herredsstevnet, Sørfjorden

Tverråsstevnet Mære

Vårkarusellen 3. runde, By 25.05.10

Vårkarusellen etter 3 runder

Lyngenstevnet 21.-22. mai 2010

Meskogstevnet 24.05.10

Vårkarusellen etter 2 runder

Fosenserien 100m, 2. runde 18.05.10

Hommelvik 14. mai 2010

Ørlendingen FK2. 15. og 16.mai 2010

Bjugn, FK3 14. mai 2010

Mostadmark, 13. mai 2010

Vårkarusellen 1. runde 12.05.10

Petter Beversmarks pokal 13.05.10

Resultater Fosenserien 1. runde 2010

Fosenserien, 1. runde 100m 6. mai 2010

Stadsbygd 9. mai 2010

Bjugn 1. mai 2010

Fosen Mek-pokalen , 1. mai 2010

MNC Lånke 24. og 25. april 2010

Bane Skjelstadmark 24. og 25. april 2010

Landsdelskretsstevnet, Sørfjorden 18.04.10

Åfjordsstevnet felt, By 17.04.10

Jaktfelt, 1. runde By 17.04.10

FK felt, sammelnagt 2010

FK felt 5. runde, Bjugn 10.04.10

Lagsmesterskap felt 28.03.10

Liafelten 28.03.10

FK felt etter 4 runder

Samlagsstevnet felt, Sørdalen 21.03.10

FK felt etter 3 runder, 2010

FK2 Vanvik, felt 13. mars 2010

FK felt etter 2 runder

FK2 By, felt 06.03.10

FK1 Rissa, felt 28.02.10

Åpningsstevnet Åfjordhallen 10.02.10

Samlagsstevnet 15m, Bjugn 2010

15m Vanvikan 28.-30. jan 2010

Fosenserien innendørs etter 4 runder 2010

Fosenserien innendørs etter 3 runder 2010

Sørfjorden 15m, 16.01.10

Leksvik 14.01.10

Mosvik, 16. jan 2010

Inderøy, 15m, 14.-16. jan 2010

Nyttårsstevne, Lånke 2010

Nyttårsstevne Stjørdal 2010

Romjulsstevnet Bjugn, 291209

Juleskyting 2009

Bjugn 15m, 4. og 5. desember 2009

Fosenserien innendørs etter 2 runder, 2009

Fosenserien innendørs 2009, runde 2

Fosenserien innendørs 2009, runde 1

15m, Stjørdal 20.-21.11 2009

15m, Namdalseid/Lyngen 20.-21.11.2009

15m Egge, 20.-21.11 2009

15m, Inderøy 13.-14.11 2009

15m, Levanger 13.-14.11 2009

Fosen Grand Prix, lagkonkurransen

Fosen Grand Prix, sammenlagt

Høststevnet Sørfjorden, 200909

Landsdelskretsstevnet bane, Levanger 2009

Nordenfjeldske skytterstevne 29.-30/9-09

Elektronikkstevnet Bjugn, 05.09.09

Elitestevnet Flå 2009

Dugleiksmerket, 25.08.09

Kretsstevnet Herfjord 16.08.09

MNC Soknedal 14. -15. 08.09

Lagsmesterskap bane 15.08.09

NC Runde 2, Styrvoll

Kongestevnet, Søndre Land, 23.-26. juli 2009

Åfjordsstevnet bane 2009, Sørdalen

Terje Bergs minnestevne, Snillfjord 24/25-07.09

Furumostevnet, Lensvik/Selven 24/25-07.09

Høylandet 24.-25/7-09

Harran 24.-25/7-09

Fosenserien 2009

Prestasjonspokalen, 21.07.09

Damenes pokal, 14.07.09

Stadsbygd, 19.07.09, FK 5

Bjugn 18.07.09, FK 4.runde

Bynesstevnet, premieliste 09

Pay & Brinck, 04.07.09

Meråker, 24 - 27.06.09

Lyngenstevnet 27.06.09

Rissa 300m, 27/28-06.09

Rissa, 100m, 27/28-06.09

Sørfjorden 26/27-06.09

Vanvikan, 26/27-06.09

St. Hans-kruset 23.06.09

Fosenserien rek/jun, 2. runde By 10.06.09

Vårkarusellen sammenlagt

Vårkarusellen Herfjord, 16.06.09

Samlagsstevnet bane 2009

Tydalsstevnet

Oppdalsstevnet, 4.-6.juni 2009

Den norske skyttermedalje, 06.06.09

MNC etter 3 runder 2009

Tiurleiken, 02.06.09

MNC, Selbu 01.06.09

NC, Søndre Land 2009

FK2, Rissa 28.05.09

NC Lygnastevnet 2009

Vårkarusellen etter 3 runder

Vårkarusellen - 3. runde 26.05.09

Åfjord sparebanks pokal, 23.05.09

Vårkarusellen etter 2 runder

2. runde vårkarusellen, 220509

Petter Beversmarks pokal, 19.05.09

Jaktfelt, 2. runde i karusell 16.05.09

FK1, Vanvik 090509

Fosenserien 1. runde senior, 120509

Fosenserien 1. runde rek/jun, 120509

1. runde Vårkarusellen, By 07.05.09

Jorun Fagervold Design, 02.05.09

Bjugn, 01.05.09

Fosen Mek, 010509

Lånke, 26.04.09

MNC, Skjelstadmark 26.04.09

FK felt, sluttstilling 2009

Åfjordsstevnet felt, 25.04.09

FK5, Vanvik 18.04.09

FK felt etter 4 runder

Liafelten 2009

Premieliste, samlagsstevnet felt 09

Samlagsstevnet felt, 29.03.09

Lagsmesterskap felt 2009

FK felt etter 3 runder

FK 3 Rissa

FK felt, resultat etter 2 runder

Felt, Kretsstevnet 15.03.09

Felt FK2, By 15.03.09

Felt FK1, Sørfjorden 07.03.09

Samlagsstevnet 15m, 2009

15m, Vanvik 5.-7.februar 2009

Serieskyting etter 5 runder. 2009

Namdalseid og Lyngen, 23.-24.01.09

Hallstevnet 2009

Serieskyting innendørs etter 4 runder 2009

Serieskyting 15m, 4. runde pulje 2

15m, Bjugn Nyttårsstevnet 2009

15m Meråker, 29.11.08

Romjulsstevnet Bjugn, 2008

Juleskyting 2008

Adventstreffen;Ørlendingen

Serieskyting pulje 2, 021208

Serieskyting pulje 3, runde 2

Serieskyting pulje1, runde 2

Serieskyting pulje 4, runde 2

Serieskyting pulje 2, runde 2

15m, Øvre Ogndal 22.11.08

Serieskyting pulje 3, 191108

Serieskyting pulje 2, 181108

Serieskyting pulje 1, 181108

Jaktfeltkarusell 2008

Nordenfjeldske 2008

Elgkamp sammenlagt

Elgkamp 260808

Dugleiksmerkepokalen 08

Eliestevnet Flå 08

Kretsstevnet bane, finaler 200m

Kretsstevnet bane, lagskyting 200m

Kretsstevent bane, sluttresultat 100m

Kretsstevnet bane, 25-skudd 100m

Kretssstevnet bane, 2008, 25-skudd

Lagsmesterskap bane 2008

Terje Bergs minnestevne

MNC Sørfjorden 12-13/7-08

MNC By 12-13/7-08

Pay & Brinck

Serieskyting 3. runde 010708

Åfjordsstevnet 29.06.08

Soknedal MNC 2008

Vårkarusellen sammenlagt 2008

Vårkarusell 4. runde Herfjord

St.Hanspokalen 23.06.08

Bynesstevnet 12-13/6 2008

Samlagsstevnet bane 08

Marmorstevnet 08

Serieskyting rek/jun 100608

Serieskyting 2. runde 08

FK bane etter 3 runder. 2008

Nationens landsskyting

FK3, By. Den norske skyttermedalje

Damenes pokal

Åfjord sparebanks pokal

Vårkarusellen sammenlagt etter 3 runder

Vårkarusellen 3. runde

MNC Stjørdal 31/5-1/6

Stordalen, Meråker 31.05.08-01.06.08

Markabygda 08

Tiurleiken 08

Sparebanktreffen 08

Stokkmyrstevnet 08

Vårkarusellen etter 2 runder

2. runde Vårkarusellen, 08

Fosenserien R/J, 1. runde 08

Vårkarusell By, 13.05.08

Festningsstevnet 08

Petter Beversmarks pokal

Fosen Mek 010508

MNC; Vanvik 08

Lagsmesterskap felt 08

FK Bjugn 120408

FK felt etter 4 runder

Felt, Vanvik 060408

FK felt, etter 3 runder

Felt, Osen 240308

Samlagsstevnet, lagskyting 08

Samlagsstevnet finfelt 08

Samlagsstevnet grovfelt 08

Liafelten 2008

Åfjordsstevne og kretsstevne felt, 08

FK 2 felt, By

FK1 felt, Sørfjorden 08

Rissa, 15m

Samlagsstevnet 15m 08

Serieskyting 15m, etter 5. runde

15m Vanvikan 010208

Hallstevnet Åfjord 08

Fosenserien 15m, 4. runde 08

Fosenserien 15m, 3.runde 08

Dugleiksmerket 2007 med respitt

Dugleiksmerket 2007

Prestasjonspokalen 2007

Romjulstevnet, Bjugn 2007

Juledrammen 2007

Adventstreffen, 07

Innendørsserien 2. runde

Innendørsserien 1. runde

Fosenserien 2007, premietabell 100m

Fosenserien 2007, poengoversikt

Fosenserien, senior 07, individuelt

Elitestevnet 07

Finale i Fosenserien

Nordenfjelske 07

Damenes pokal 07

Elgkamp 3. runde

Elgkampen sammenlagt 07

Elgkampen 2. runde

Lagsmesterskap bane 07

Elgkampen 1. runde 07

Ski 11.08.07

Kretsstevnet bane 07

Fosenkarusellen 07

Loddoengstevnet 07

Pay & Brinck

MNC, Sørfjorden

MNC, By

Fosenserien, 3. runde pulje 1

MNC Soknedal 07

Meldalsstevnet 07

Eidsbergstevnet 07

Åfjordsstevnet bane 07

Fosenserien 3. runde, pulje 2

Båstadstevnet

Vårkarusellen rek/jun, sammenlagt

Vårkarusell rek/jun, 4. runde

FK etter 3 runder

St-Hanskruset 07

Tiurleiken

Samlagsstevnet bane 07

Jubileumsstevne Vanvik 090607

Fiskum/Eker 07

NC Rollag/Veggli

Vårkarusell, 3. runde 07

Åfjord sparebanks pokal

Serieskyting 100m, 2. runde

Pokalskyting - Jorun Fagervold Design

Petter Beversmarks pokal

Fosenserien senior, 1. runde

Fosenserien 1. runde 100m

Vårkarusellen R/J, 2. runde 07

Vårkarusell R/J, 1. runde 07

Sparebanktreffen 130507

FK2, Bjugn 120507

FK1, Ørlendingen

Åpningsstevnet Bjugn

FosenMek 2007

Lagsmesterskap felt 2007

Åfjordsmesterskap felt 2007

FK felt, sluttliste 2007

FK5, felt Bjugn 2007

Landsdelskretsstevnet felt 07

FK felt, 4. runde

Samlagsstevnet felt 07

Liafelten 2007

FK 3, Rissa

Kretsstevnet felt 07

Fosenkarusellen felt etter 1. runde

FK 1, Sørfjorden 030307

Stjernfelten 2007

Samlagsstevnet 15m 2007

Finale i serieskyting

Serieskytingen 06/07, indv. bestenoteringer

Serieskyting 15m, 5. runde

Hallstevnet, 26.01.07

Serieskyting 15m, 4. runde 07

Serieskyting 15m, 3. runde 07

Serieskyting 3. runde Rissa 120107

Skyting 4. juledag

Serieskyting 2. runde 2006

Romjulsstevnet, Bjugn 06

Adventstreffen, Ørlandet

Serieskyting 1. runde 2006

Dugleikspokalen 06

NC på Fosen 06

Nordenfjeldske 06

Elitestevnet, Flå

Elgkampen 2006, sammenlagt

Elgkamp 29.08.06

Lagsmesterskap bane 2006

Petter Beversmarks pokal

Landsdelskretsstevnet bane06

Kretsstevnet bane 06

Pay & Brinck 06

Ola Five stevnet, Kvam 06

Damenes pokal 06

Tiurleiken 06

Åfjord sparebanks pokal

Marmorstevnet 06

MNC Bjugn 06

Midt Norsk Mesterskap 06

Fosenserien 06, R/J; Sørfjorden 280606

MNC Ørlendingen 06

Fosenserien 06, R/J; By 270606

Fosenserien 06, 3. runde pulje 1

Kanaltreffen 06

Løvenskioldbanestevnet 06

Åfjordsmesterskap bane 06, premieoppgjør

St.Hans-kruset

Vårkarusell 06, rek/jun sluttresultat

Vårkarusellen rek/jun 4. runde

Fosenserien senior, tabell etter 2. runde

Fosenserien senior, 2. runde

Fosenserien senior, tabell etter 1. runde

Fosenserien senior, 1. runde pulje 2

Samlagsstevnet bane 06

Fosenserien senior, 1. runde pulje 1

Den norske skyttermedalje

Vårkarusell 3. runde 30.05.06

FK bane etter 2 runder

Mostadmark 06

Hommelvikstevnet 06

Meldalsstevnet 06

2. runde vårkarusell rek/jun 06

Jorun Fagervold Design pokal, 2006

MNC Vanvik, 13.05-14.05 2006

MNC, Rissa 13.05-14.05 2006

Sparebanktreffen, Stadsbygd 2006

1. runde vårkarusellen 06

Festningsstevnet Hegra 06

Jaktfelt By 060506

Fosen-Mek pokalen 1. mai 06

Pokalskyting Osen 170406

Kretsstevnet felt 2006

1. mai 06, Bjugn premieliste

Bergmannstevnet Kongsberg

Fosenkarusellen felt 2006

Jaktfelt 2005

Lagsmesterskap felt 2006

"Årets svin" 2006

Åfjordsstevnet felt 06

Landsdelskretsstevnet felt, Mære 06

FK felt etter 6. runde

FK5, Samlagsstevnet Bjugn, felt 06

FK6, Vanvik, felt 06

Liafelten 2006

FK etter 3. runde

FK 3, By, felt 06

FK 2, Rissa,felt 06

FK etter 1. runde

FK 1, Sørfjorden, felt 06

Stjernfelten 06

Samlagsstevnet 15m 2006

Hallstevnet 27.01.06

Sluttresultat serieskytinga 15m 2006

4. runde serieskyting

3. runde serieskyting, 15m; arr. Vanvikan

3. runde serieskyting 15m senior;arr. By skytterlag

Juleskyting 2005

2. runde serieskyting senior

Serieskyting senior 1. runde 2005

Midtnorsk cup bane 2005, sluttresultater

Dugleiksmerkepokalen

Elektronikkstevne Bjugn 010905

Elgkampen 3. runde

Nordenfjeldske skytterstevne

Kretsstevnet bane 05

Jaktlagsskyting individuelt

Jaktlagsskyting sammenlagt etter 2 runder

Jaktlagsskyting 2. runde

Jaktlagsskyting 1. runde

Landsdelskretsstevnet bane 05

Lagsmesterskap bane 05

Sommerstevnet Skogmo 05

Fosen Mek. pokalen

Ola Five, Kvam 2005

Loddoengstevnet 2005

Jorun Fagervold Design

Fosenserien senior 2. runde

Damenes pokal

Lagsmesterskap felt 2005

Tiurleiken

Petter Beversmarks pokal

Serieskyting rekrutter, 3. runde Sørfjorden

Budalsstevnet 2005

5. runde FK, Rissa

Åfjordsstevnet bane 05

Samlagsstevnet bane

Poengoversikt Fosenserien senior

Serieskyting senior pulje 1, 1. runde

Serieskyting rek/jun 2. runde

Serieskyting rek/jun 1. runde

Serieskyting senior pulje 2, 2. runde

Serieskyting senior, pulje 2

St Hansskyting

Meldalsstevnet. MNC 21.-22.mai

4. runde FK, Stadsbygd

3. runde FK, Sørfjorden

MidtNorsk Skyttercup 27.-29. mai 2005

Arve Bakks Minnestevne, Rennebu

1. runde FK, Vanvikan

Samlagsstevnet 15m

Vårkarusellen rek/jun

Hallstevnet By 29.01.05

Arve Bakks Minnestevne, Rennebu
God innsats av Fosenskytterne på Arve Bakks Minnestevne i Rennebu helga 21. og 22. mai. Tormod Dyrendahl, Rissa vant stevnet med 342 poeng foran vår egen Roar Forfot som fulgte hakk i hæl med 341 poeng. Sverre Håvard Melhus, Rissa ble nr. 3 og Ellen Stjern nr. 6 med 337. Mesterskap: Rekrutt: 1. Lars Emil Haugen, Stordalen 348 , 2. Sindre Malmedal, Malmefjorden 345 , 3. Ola Moen, Bjugn 339 Eldre rekrutt: 1. Trine Moen, Bjugn 349 , 2. Sigurd Aspeggen, Rennebu 348 , 3. Idar Moen, Malmefjorden 345 Junior: 1. Ingrid Stubsjøen, Lonås 350 , 2. Maja Hatlebakk, Elnesvågen 349 , 3. Ingrid Dahling, Stordalen 349 V65: 1. Jon Oren, Surnadal 350 , 2. Eivind Selnes, Lensvik/Selven 348 , 2. Kåre Myklebust, Heim 348 V73: 1. Jonas Sollid, Hov 349 , 2. Knut Brøndbo, Løkken 349 , 2. Gunnar Dragsten, Klæbu 349 , 4. Johan Granås, Lånke 349 Klasse 2-5: 1. Tormod Dyrendahl, Rissa (5) 342, 2. Roar Forfot, By skytterlag (5) 341, 3. Sverre Håvard Melhus, Rissa (4) 339, 4. Vegard Aune, Rissa (5) 337, 5. Thomas Baar, Hådalen (5) 337, 6. Ellen Stjern, By skytterlag (5) 337 Klasse 1: 1. Therese Løkkhaug, Lønset 319 , 2. Vigdis Rolandsen, Budal 202 V55: 1. Tore Reksterberg, Ørlendingen 341 , 2. Håkon T. Gravem, Sunndal 339 , 3. Iver Nymoen, Kvikne 338 Hovedskyting: Aspiant: Andreas Eggen Haugan, Innset 234, Audun Faber Næverdal, Innset 235, Daniel Sæther Berg, Innset 236, Finn Marius Hatlebakk, Elnesvågen 217, Håkon H. Ytterhus, Rennebu 225, Jonas Hårstad, Rennebu 237, Kari Brattset, Rennebu 216, Kristina Aspeggen, Rennebu 214, Kristoffer Ness, Nora 222, Oda Kristine Smestu Holm, Rennebu 217, Simen Hårstad, Rennebu 200, Vegard Harr, Innset 239, Vegard Lillebudal, Budal 242 Rekrutt: 1. Lars Emil Haugen, Stordalen 249, 2. Sindre Malmedal, Malmefjorden 247, 3. Ola Moen, Bjugn 245, 4. Lars Haugset, Rennebu 237, 5. Marius Vollan Elshaug, Sunndal 236, 6. Tove Ingeborg Hansen, Heim 234, 7. Line Skjerve, Rennebu 233, 8. Toril Haar, Innset 232, 9. Marte Aune Skårild, Hemne 230, 10. Ann Sofi Sanden, Rennebu 227, 11. Kristian Bakken, Stjørdal 226, 12. Anders Budal, Budal 224, 13. Ola Vinsnesbakk, Innset 218, 14. Mats Røsbjørgen, Flå 215 Eldre rekrutt: 1. Trine Moen, Bjugn 249, 2. Sigurd Aspeggen, Rennebu 249, 3. Idar Moen, Malmefjorden 246, 4. Sigrid Faber Næverdal, Innset 246, 5. Andreas Lillebudal, Budal 246, 6. Øystein Malmedal, Malmefjorden 245, 7. Pål Stian Lium, Rennebu 243, 8. Torkel Strendo, Bjugn 242, 9. Atle Lyngen, Flå 239, 10. Eirin Faber Næverdal, Innset 239, 11. Håvard Aspeggen, Rennebu 233, 12. Mari Giskeødegård, Lønset 233, 13. Ole Kristian Torve, Lønset 231, 14. Jon Løkkhaug, Lønset 230 Junior: 1. Ingrid Stubsjøen, Lonås 250, 2. Maja Hatlebakk, Elnesvågen 250, 3. Ingrid Dahling, Stordalen 249, 4. Frode Stølen, Rissa 248, 5. Espen Hansen, Heim 247, 6. Sindre Lillemo, Sørfjorden 243, 7. Mona Myren, Snillfjord 233 V65: 1. Jon Oren, Surnadal 250, 2. Kåre Myklebust, Heim 249, 3. Even Kjøsen, Meldal 248, 3. Eivind Selnes, Lensvik/Selven 248, 5. John Krsten Ness, Nora 247, 6. Arnljot By, Byneset 247, 7. Sivert Hårstad, Rennebu 247, 8. John Megård, Byneset 246, 9. Gudmund Røstad, Fagervika 246, 10. Erling Hellesvik, Ørlendingen 244, 11. Olav Skamfer, Rennebu 236 V73: 1. Jonas Sollid, Hov 250, 2. Gunnar Dragsten, Klæbu 250, 3. Knut Brøndbo, Løkken 249, 4. Johan Granås, Lånke 249, 5. Ivar Saksvik, Malvik 247, 6. John Aae, Heim 247, 7. Magne Sund, Lånke 246, 8. Jostein Kristoffersen, Rennebu 245, 9. Magne Moen, Trondhjems 244, 10. Helge Kvåle, Svorkmo 244, 11. Finn Hald, Trondhjems 244, 12. Arne Jære, Rennebu 242, 13. Sverre Handegard, Skaun 241, 14. Arne Hassel, Trondhjems 233, 15. Arne Kylling, Rennebu 229 Klasse 1: 1. Therese Løkkhaug, Lønset 225, 2. Vigdis Rolandsen, Budal 202 Klasse 2: 1. Arnt Inge Oddan, Heim 226, 2. Lars Petter Ven, Hemne 225, 3. Ingemund Stokke, Stjørdal 222, 4. Ola G. Haugen, Rennebu 212, 5. Bernt Ole Moen, Øvre Surnadal 211, 6. Ola H. Vognild, Midtbygden 211, 7. Per Egil Forfot, By skytterlag 209, 8. Lars Halland, Rennebu 208, 9. Øystein Leistad, Malvik 204, 10. Lars Bjarne Oddan, Heim 199, 11. Per A. Bakken, Budal 189, 12. Hans P. Sørgjerd, Rennebu 184 Klasse 3: 1. Peder Bakken, Budal 232, 2. Alf Einar Vingen, Sørdalen 227, 3. Odd Roar Singstad, Nidaros 226, 4. Egil Steinar Gussiås, Hov 223, 5. Kjell Brevik, Byneset 222, 6. Ingebrigt Drivstuen, Rennebu 221, 7. Reidulf Myren, Snillfjord 221, 8. Lars Ole Lillebudal, Budal 221, 9. Roald Bratseth, Rissa 219, 10. Asgeir Jønland, Sørdalen 218, 11. Bjørn Olav Ness, Nora 217, 12. Terje Buseth, Singsås 210, 13. Inge Stokke, Stjørdal 207, 14. Ola Einar Snildalsli, Snillfjord 194 Klasse 4: 1. Sverre Håvard Melhus, Rissa 240, 2. Knut Morten Odden, Rennebu 237, 3. Erik Nyseter, Opdal 237, 4. Bjørn Snekvik, Bæverdalen 235, 5. Tora Waag, Surnadal 235, 6. Lars Asle Larsen, Sørdalen 235, 7. Olav Hårstad, Rennebu 234, 8. Tron Arne Gravem, Sunndal 234, 9. Einar Bakken, Stjørdal 233, 10. Frode Finstad, Hådalen 233, 11. Bernt Olaf Aune, Hemne 232, 12. Robert Haugen, Heim 231, 13. Tor Even Dahl, Klæbu 229, 14. Herlaug Stjern, By skytterlag 229, 15. Sverre H. Dyrø, Vågøy 228, 16. Birger Meistad, Trondhjems 228, 17. Eiliv Grostad, Geitanes 227, 18. Egil Rolandsen, Tynset 227, 19. Jon Ivar Hansen, Heim 227, 20. Egil Magnar Stubsjøen, Lonås 225, 21. Marie Stubsjøen, Lonås 222, 22. Roger Lindgren, Stordalen 222, 23. Tom Nielsen, Sunndal 222, 24. Johanne Kjelsand Våge, Stjørdal 218, 25. Annette Odden, Rennebu 215 Klasse 5: 1. Tormod Dyrendahl, Rissa 244, 2. Roar Forfot, By skytterlag 242, 3. Vegard Aune, Rissa 239, 4. Thomas Baar, Hådalen 239, 5. Ellen Stjern, By skytterlag 239, 6. Per Kåre Lyngen, Flå 238, 7. Ole Agnar Moen, Bjugn 237, 8. Olav Aasen, Sunndal 237, 9. Asbjørn Lunsæter, Lonås 236, 10. Olav Stensås, Soknedal 236, 11. Heidi Baar, Lonås 236, 12. Ove Herjeaune, Malvik 236, 13. Svein Budal, Budal 236, 14. Åsmund Skårild, Hemne 236, 15. Erik Opland, Byneset 236, 16. Gaute Torgersen, Mosjøen 236, 17. Egil Wikan, Nora 235, 18. Petter Einang, Hegra 235, 19. Roar Alseth, Rissa 234, 20. Idar Moseng, Nora 232, 21. Kjell Johansen, Trondhjems 232, 22. Jon G. Hofstad, Skjelstadmark 232, 23. Tommy Valstrand, Snillfjord 231, 24. Morten Island, Stjørdal 231, 25. Svein Erik Morset, Rennebu 231, 26. Øystein Herjeaune, Malvik 230, 27. Kjell Lillemo, Sørfjorden 230, 28. Ragnar Landrø, Lensvik/Selven 228, 29. Olav Kulbotten, Haltdalen 228, 30. Knut Øien, Byneset 227, 31. Torgeir Granås, Lånke 226, 32. Ola Johan Landrø, Lensvik/Selven 226, 33. Ivar Skjelstad, Skjelstadmark 224 V55: 1. Tore Reksterberg, Ørlendingen 245, 2. Håkon T. Gravem, Sunndal 244, 3. Nils Inge Holmeset, Trondhjems 244, 4. Edvin Presthus, Flå 243, 5. Iver Nymoen, Kvikne 241, 6. Roald Strand, Malvik 240, 7. Ivar Otto Husby, Trondhjems 240, 8. Rolf Strand, Lensvik/Selven 239, 9. Arnulf Venn, Skaun 239, 10. Oddbjørn Engen, Byneset 239, 11. Magnar Alseth, Rissa 239, 12. Einar Hagemo, Byneset 238, 13. Rolf Dahle, Nidaros 237, 14. Erik A. Moen, Øvre Surnadal 237, 15. Ludvik Gravem, Sunndal 236, 16. Bjørn Haugerud, Rennebu 236, 17. Nils Hjellmo, Sunndal 234, 18. Ola Bjerkås, Rennebu 234, 19. Arne Herjeaune, Malvik 233, 20. Peder Forfot, Sørfjorden 233, 21. Steinar Herjuaune, Malvik 232, 22. Leif Enmo, Budal 232, 23. Olav Solheim, Soknedal 229, 24. Lars Indreiten, Halsa 226, 25. Niklaus Haugrønning, Byneset 225, 26. Inge Skamfer, Rennebu 224, 27. Egil Magne Damli, Lensvik/Selven 215