Jaktfelt 3 runde By 2016

Jens O Hårstad,s Vandrepokal

7. runde Fosenkarusel 2016

Lagsmesterskap Bane 2016

Jorun Fagervolds Hobby Pokal 2016

Petter Beversmark Pokal 2016

Fosen Mek Pokalen 2016

Lagsmesterskape felt 2016

Åfjordstevnet felt 2016

Fosenkarusell 2 Felt

Hallstevnet 2016

Sluttresultat FK bane 2015

Lagsmesterskap felt 2015

Feltskyting, FK2 2015

Fosenserien 2015 innendørs, sluttresultat

15m, Sørdalen nov 2014

15m, Sørdalen nov 2014

Dugleiksmerkepokalen 2014

Samlagsstevnet bane 2014

Den norske skyttermedalje, 2014

Åfjordsstevnet bane, 2014

Tormod Haltstrands minnestevne, 2014

FK bane, sluttresultater 2014

Jens O. Hårstads pokal, juli 2014

FK 7, By 11. - 12. juli 2014

2. runde vårkarusell, By 20. mai 2014

Vårkarusell 2014

Jaktfelt By, 31.05.14

Kretsstevnet bane 2014

Vårkarusell 12.05.14

Petter Beversmarks pokal 2014

Fosen Mek-pokalen 1. mai 2014

FK 4 felt, Bjugn

Samlagsstevnet felt 2014

FK2, Felt Herfjord

FK Felt, runde 1 , Sørfjorden 9/3-14

FK felt etter 1. runde 2014

Arvid Fiksdal Minnestevne 2014

15m Sørdalen januar 2014

Hallstevnet 2014

Serieskyting Pulje 5, runde 5

Serieskyting 15m 2014

Juleskyting 2013

Åfjordsmesterskap 15m 2013

Serieskyting individuelle resultat etter 2 runder

Serieskyting resultat etter 2 runder 2013

Tormod Haltstrands minnestevne 2013

Sørdalsstevnet 2013

Bynesstevnet 2013

Lagsmesterskap bane 2013

Åfjord sparebanks pokal

FK bane 2013, sluttresultat

St. Hanskruset 2013

FK7, MNC By

Samlagsstevnet bane 2013

Jens O. Hårstads Vandrepokal

FK 2 Sørfjorden 24.-25. mai 2013

FK 6 Bjugn, 7.-8. juni 2013

Jorun Fagervold Hobby pokal

Petter Beversmarks pokal

Vårkarusell 3. runde 28.05.13

Desimalstevnet Herfjord, 3. og 4. mai 2013

Fosen-Mek-pokalen 01.05.13

Jaktfelt By, 27.04.13

FK felt Sørfjorden 2013

Lagsmesterskap i felt

Åfjordsstevnet felt 2013

FK 4, Bjugn 06.04.13

FK felt 2013 etter 3 runder

FK felt Herfjord mars 2013

FK felt etter 2 runder 2013

Feltskyting 9. mars

Herfjordstevnet 15m, 9.-10. februar 2013

Samlagsstevnet 15m 2013

Rennebu 15m, 24.-26. januar 2013

Serieskyting 15m 2013, sluttresultat

Sørdalsstevnet 15m, 2013

Serieskyting 15m finale, resultater

Serieskyting 22.01.13

Alf Turbekmos minnestevne 2013

Serieskyting etter 3 runder

Hallstevnet 12.01.13

Juleskyting 2013

Serieskyting, etter 3. runde 2012

Serieskyting 15m, Rissa 06.12.12

Fosenserien 15m, Runde 2

Herfjordstevnet, 30.11 og 1.12 2012

Adventtreffen, Ørlandet des. 2012

Serieskyting, pulje 2 runde 1

Serieskyting pulje 5, runde 1

Serieskyting, pulje 1, runde 1 2012

Dugleiksmerket 2012

Sommerstevnet Overhalla 2012

Loddoenget, Høylandet 2.-4. aug 2012

Ola Five stevne Kvam, 02.08.12

Fosenserien bane 2012, sluttresultat

Lagsmesterskap bane 2012

Åfjord Sparebanks Pokal

MNC Sørdalen 14.07.12

Tormod Haltstrands Minnestevne, 13. - 14. juli 2012

Rissa, Organisasjonsmedaljen 2012

Åfjordsstevnet Sørdalen

MNC, FK By 14.07.12

Fosenkarusellen etter 6 runder

Kretsstevnet, By 07.07,12

Fosenserien etter 3 runder

Tour de Orkla

Arve Bakk Minnestevne, 22.-24. juni 2012

Fosen Grand Prix, Vanvikan 1. og 2. juni

MNC Stjørdal, 1. og 2. juni 2012

Samlagsstevnet bane 2012

Jens O. Hårstads vandrepokal

Serieskyting By, 12.06.12

Fosen Grand Prix, Rissa

Fosen Grand Prix, Sørfjorden

Aasen MNC 18. og 19. mai

Fru Ingers Pris 2012

Fagervold Hobbys pokal

Vårkarusellen R/J - 3. runde Sørdalen

Høylandsstevnet 25. og 26. mai 2012

Vårkarusellen R/J - 2. runde By

Vårkarusellen R/J - 1. runde Herfjord

Desimalstevnet Herfjord mai 2012

Petter Beversmarks pokal II

Bane, Bjugn FK1, 11. og 12.mai 2012

jaktfelt, By 2. runde 29.05.12

Bane, Bjugn 1. mai 2012

Bane, FosenMek-pokalen 01.05.12

Felt, Lagsmesterskap 30.04.12

Felt, Sørfjorden FK5 2012

Jaktfelt, Sørdalen 140412

Felt, FK3 Bjugn 14.04.12

15m, vårkarusell Mære 3. runde 14. mars 2012

Felt, FK2 Rissa 17.03.12

Felt, Åfjordsstevnet 18.03.12

Felt, Kretsstevnet 18.03.12

15m, Vårkarusell Mosvik 2. runde

Felt, FK1 By 20.03.12

15m, Vemundvik 23.-25 februar 2012

15m, Høylandet 23.-25.februar 2012

Serieskyting 15m, sluttresultat 2012

Serieskyting 15m, pulje 5 runde 5

15m, Samlagsstvent 12.02.12

15m, Hegra og Floren

15m, Fosenserien etter 4. runde 2012

15m, Rissa 26.-29.januar 2012

15m, Verdal 20.-21. jan 2012

15m, Mærestevnet 20.-21.jan 2012

15m, Serieskyting etter 3. runde

15m, Nyttårsstevnet Bjugn 22.01.12

15m, Rennebu 19.-21. januar 2011

15m, Levanger & Frol 12.-14. januar 2012

15m, Hallstevnet 13.-14. januar 2012

15m, Namdalseid og Lyngen, 2012

Alf Turbekmos minnestevne, jan 2012

15m, Hallstevnet By sk.lag. Res. 1. dag 12.01.12

15m, Åfjordhallen 7.-8. januar 2012

15m, Mosvik jan. 2012

15m, Leksvik 5.-7.januar 2012

15m, Åsen 9. -10. des 2011

15m, Markabygda 11.-12. des 2011

15m, Inderøy des 2011

15m, Mosvik 1.-3.des 2011

15m, Sørdalsstevnet 25. og 26. november 2011

15m, serieskyting, runde 2, 2011

15m, samlet resultat, Runde 1 2011

15m, Serieskyting pulje 3 og 4 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 1 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 2 runde1, 2011

15m, Serieskyting pulje 5 runde1, 2011

15m, Verdal 11.-12. nov. 2011

Høststevnet Lev&Frol 15m 2011

Kom-i-gang-stevnet, 15m

Høststevnet Sørfjorden

Jaktfelt 2011

Elitestevnet Flå 2011

Lagsmesterskap bane 2011

Elgkampen 3. runde

Elgkampen 2011, sammenlagt

MNC, Kvam Ola Five stevnet 2011

MNC Snillfjord

Kretsstevnet bane, 2011

Jens O. Hårstads pokal, 18.08.11

Elgkampen 2. runde

Snillfjord, 12.-13.august 2011

Hemne, 13.08.11

Elgkampen 1. runde, 21.07.11

Prestasjonspokalen. 19.07.11

Rådalsstevnet 2011

Jubileumsstevne Budal, 18.07.11

Herfjord, 16.07.11

By, jubileumsstevne 16.07.11

Jubileumsstevne, resultater fredag 15.07.11

Midt-Norsk mesterskap 2011

FK bane 2011, etter 6 runder

Åfjordsstevnet bane 03.07.11

Fagervold hobbys pokal

Damenes pokal

Vanvik 24.-25/6-11

Rissa, 25.06.11

Arve Bakks minnestevne, Rennebu 24-26/6-11

Fosen Grand Prix, Sørfjorden 26.06.11

St. Hanskruset 23.06.11

Tydalsstevnet 13.06.11

Vårkarusell R/J, , sammenlagt

Samlagsstevnet på bane, Sørdalen

Fosenserien pulje 2, Rissa 14.06.11

Fosenserien Rek/Jun, By 14.06.11

Fosenserien pulje 1, Sørrdalen 14.06.11

Organisasjonsmedaljen 07.06.11

Bynesstevnet 2011

Fosenserien, Ørlendingen 23.05.11

Vårkarusellen R/J, sammenlagt etter 3 runder

Vårkarusell R/J, 3. runde Sørdalen

Åfjord sparebanks pokal, 31.05.11

Fru Ingers Pris, 21.05.11

Sparebanktreffen Stadsbygd, 21.05.11

Vårkarusell R/J, 2. runde 18.05.11

Tiurleiken19.05.11

Vårkarusellen etter 2 runder

Desimalstevnet, Herfjord 15.05.11

Petter Beversmarks pokal 14.05.11

Fosenserien 1. runde pujle 2, Herfjord 10.05.11

Fosenserien 1. runde pujle 1, By 10.05.11

Festningsstevnet Hegra, 08.05.11

Jaktfelt Sørdalen, 30.04.11

Vårkarusellen R/J, 1. runde

Åpningsstevne Bjugn 01.05.11

Lagsmesterskap feltskyting, 30.04.11-01.05.11

Fosen Mek-pokalen 1. mai 2011

Vårkarusellen 15m, sammenlagt etter 3 runder

FK 5, Bjugn 09.04.11

Vårkarusellen, 15m 3. runde 8.-9.april 2011

FK felt 2011, etter 4 runder

FK 4 felt, Rissa 02.04.11

Vårkarusell 15m, Mære, 2. runde

Åfjordsstevnet felt, 26.03.11

FK felt 2011, etter 3 runder

Samlagsstevnet felt, 20.03.11

15m, Mosvik 12.03.11

Kretsstevnet felt 12.03.11

FK 2, By 12.03.11

15m, Vanvik 28. -29. januar 2011

Felt FK1 Sørfjorden 05.03.11

Samlagsstevnet 15m, 12.02.11

Finaleskyting serieskyting 15m 2011

Serieskyting 15m, etter 5. runde

15m, Landsdelskretsstevnet 06.02.11

Serieskyting 15m, 5. runde pulje 2

Serieskyting 15m, 5. runde pulje 1

Nyttårsstevnet, Bjugn, 27.12.10

Rissa 15m, 29.01.11

Serieskyting 15m, resultater etter 4. runde

Serieskyting 15m, 4. runde pulje 2

15m, Nyttårsstevnet Stjørdal

15m, Sørfjorden 22.01.11

Hallstevnet 22.01.11

Serieskyting 15m runde 3 pulje 2

Serieskyting runde 3 pulje 1

Serieskyting 15m etter 3 runder

15m Sørdalen 12. januar 2011

Mosvik 15m, 6.-8. januar 2011

Leksvik 15m, 6.-8. jan 2011

Åsen 15m 10.-11. desember 2010

Romjulsstevnet Bjugn 29.12.10

Juleskyting 4. juledag 2010

Serieskyting, reultat etter 2. runde

Mosvik 15m des 2010

Adventtreffen 4. des 2010

Serieskyting 2. runde, pulje 2, 25.11.10

Serieskyting 2. runde pulje 1, 23.11.10

Serieskyting 15m, etter 1. runde 20.11.10

15m Nordre Skage, 05.11.10

Soknedal

Resultater fra Fosenserien 2010

Elitestevnet Flå 04.09.10

Nordenfjelske skytterstevne 05.09.10

Damenes pokal 31.08.10

Kretsstevnet bane 30.08.10

Hemnestevnet 15.08.10

Prestasjonspokalen 12.08.10

Lagsmesterskap bane, 15.08.10

Loddoengstevnet, Høylandet 2010

Furumostevnet, 24.07.10

Terje Bergs minnestevne, 24.07.10

Elgkampen 1. runde, 2010

Sørdalstevnet 17. og 18. juli

Pay&Brinck 2010

MNC By, 16.-18. juli 2010

Åfjordsstevnet By, 04.07.10

FK etter 5 runder 2010

Midtsommerstevnet, Trondhjems 24.06.10

Vanvik, FK 5 2010

Vårkarusellen sammenlagt 2010

Rennebu, 18.-20. juni 2010

Tour de Orkla

Festningsstevnet 2010

Hongslostevnet 2010

Jorun Fagervolds Design, 17.06.10

Malvikstevnet 2010

Samlagsstevnet bane, 11.og 12. juni 2010

Den norske skyttermedalje 2010

Selbustevnet 2010

Oppdalsstevnet 2010

MNC Innset, 3.-5. juni 2010

Fosenserien 3. runde pulje 2

Åfjord Sparebanks pokal 30.05.10

Bynesstevnet 2010

Tiurleiken 29.05.10

Tydalsstevnet 2010

Herredsstevnet, Sørfjorden

Tverråsstevnet Mære

Vårkarusellen 3. runde, By 25.05.10

Vårkarusellen etter 3 runder

Lyngenstevnet 21.-22. mai 2010

Meskogstevnet 24.05.10

Vårkarusellen etter 2 runder

Fosenserien 100m, 2. runde 18.05.10

Hommelvik 14. mai 2010

Ørlendingen FK2. 15. og 16.mai 2010

Bjugn, FK3 14. mai 2010

Mostadmark, 13. mai 2010

Vårkarusellen 1. runde 12.05.10

Petter Beversmarks pokal 13.05.10

Resultater Fosenserien 1. runde 2010

Fosenserien, 1. runde 100m 6. mai 2010

Stadsbygd 9. mai 2010

Bjugn 1. mai 2010

Fosen Mek-pokalen , 1. mai 2010

MNC Lånke 24. og 25. april 2010

Bane Skjelstadmark 24. og 25. april 2010

Landsdelskretsstevnet, Sørfjorden 18.04.10

Åfjordsstevnet felt, By 17.04.10

Jaktfelt, 1. runde By 17.04.10

FK felt, sammelnagt 2010

FK felt 5. runde, Bjugn 10.04.10

Lagsmesterskap felt 28.03.10

Liafelten 28.03.10

FK felt etter 4 runder

Samlagsstevnet felt, Sørdalen 21.03.10

FK felt etter 3 runder, 2010

FK2 Vanvik, felt 13. mars 2010

FK felt etter 2 runder

FK2 By, felt 06.03.10

FK1 Rissa, felt 28.02.10

Åpningsstevnet Åfjordhallen 10.02.10

Samlagsstevnet 15m, Bjugn 2010

15m Vanvikan 28.-30. jan 2010

Fosenserien innendørs etter 4 runder 2010

Fosenserien innendørs etter 3 runder 2010

Sørfjorden 15m, 16.01.10

Leksvik 14.01.10

Mosvik, 16. jan 2010

Inderøy, 15m, 14.-16. jan 2010

Nyttårsstevne, Lånke 2010

Nyttårsstevne Stjørdal 2010

Romjulsstevnet Bjugn, 291209

Juleskyting 2009

Bjugn 15m, 4. og 5. desember 2009

Fosenserien innendørs etter 2 runder, 2009

Fosenserien innendørs 2009, runde 2

Fosenserien innendørs 2009, runde 1

15m, Stjørdal 20.-21.11 2009

15m, Namdalseid/Lyngen 20.-21.11.2009

15m Egge, 20.-21.11 2009

15m, Inderøy 13.-14.11 2009

15m, Levanger 13.-14.11 2009

Fosen Grand Prix, lagkonkurransen

Fosen Grand Prix, sammenlagt

Høststevnet Sørfjorden, 200909

Landsdelskretsstevnet bane, Levanger 2009

Nordenfjeldske skytterstevne 29.-30/9-09

Elektronikkstevnet Bjugn, 05.09.09

Elitestevnet Flå 2009

Dugleiksmerket, 25.08.09

Kretsstevnet Herfjord 16.08.09

MNC Soknedal 14. -15. 08.09

Lagsmesterskap bane 15.08.09

NC Runde 2, Styrvoll

Kongestevnet, Søndre Land, 23.-26. juli 2009

Åfjordsstevnet bane 2009, Sørdalen

Terje Bergs minnestevne, Snillfjord 24/25-07.09

Furumostevnet, Lensvik/Selven 24/25-07.09

Høylandet 24.-25/7-09

Harran 24.-25/7-09

Fosenserien 2009

Prestasjonspokalen, 21.07.09

Damenes pokal, 14.07.09

Stadsbygd, 19.07.09, FK 5

Bjugn 18.07.09, FK 4.runde

Bynesstevnet, premieliste 09

Pay & Brinck, 04.07.09

Meråker, 24 - 27.06.09

Lyngenstevnet 27.06.09

Rissa 300m, 27/28-06.09

Rissa, 100m, 27/28-06.09

Sørfjorden 26/27-06.09

Vanvikan, 26/27-06.09

St. Hans-kruset 23.06.09

Fosenserien rek/jun, 2. runde By 10.06.09

Vårkarusellen sammenlagt

Vårkarusellen Herfjord, 16.06.09

Samlagsstevnet bane 2009

Tydalsstevnet

Oppdalsstevnet, 4.-6.juni 2009

Den norske skyttermedalje, 06.06.09

MNC etter 3 runder 2009

Tiurleiken, 02.06.09

MNC, Selbu 01.06.09

NC, Søndre Land 2009

FK2, Rissa 28.05.09

NC Lygnastevnet 2009

Vårkarusellen etter 3 runder

Vårkarusellen - 3. runde 26.05.09

Åfjord sparebanks pokal, 23.05.09

Vårkarusellen etter 2 runder

2. runde vårkarusellen, 220509

Petter Beversmarks pokal, 19.05.09

Jaktfelt, 2. runde i karusell 16.05.09

FK1, Vanvik 090509

Fosenserien 1. runde senior, 120509

Fosenserien 1. runde rek/jun, 120509

1. runde Vårkarusellen, By 07.05.09

Jorun Fagervold Design, 02.05.09

Bjugn, 01.05.09

Fosen Mek, 010509

Lånke, 26.04.09

MNC, Skjelstadmark 26.04.09

FK felt, sluttstilling 2009

Åfjordsstevnet felt, 25.04.09

FK5, Vanvik 18.04.09

FK felt etter 4 runder

Liafelten 2009

Premieliste, samlagsstevnet felt 09

Samlagsstevnet felt, 29.03.09

Lagsmesterskap felt 2009

FK felt etter 3 runder

FK 3 Rissa

FK felt, resultat etter 2 runder

Felt, Kretsstevnet 15.03.09

Felt FK2, By 15.03.09

Felt FK1, Sørfjorden 07.03.09

Samlagsstevnet 15m, 2009

15m, Vanvik 5.-7.februar 2009

Serieskyting etter 5 runder. 2009

Namdalseid og Lyngen, 23.-24.01.09

Hallstevnet 2009

Serieskyting innendørs etter 4 runder 2009

Serieskyting 15m, 4. runde pulje 2

15m, Bjugn Nyttårsstevnet 2009

15m Meråker, 29.11.08

Romjulsstevnet Bjugn, 2008

Juleskyting 2008

Adventstreffen;Ørlendingen

Serieskyting pulje 2, 021208

Serieskyting pulje 3, runde 2

Serieskyting pulje1, runde 2

Serieskyting pulje 4, runde 2

Serieskyting pulje 2, runde 2

15m, Øvre Ogndal 22.11.08

Serieskyting pulje 3, 191108

Serieskyting pulje 2, 181108

Serieskyting pulje 1, 181108

Jaktfeltkarusell 2008

Nordenfjeldske 2008

Elgkamp sammenlagt

Elgkamp 260808

Dugleiksmerkepokalen 08

Eliestevnet Flå 08

Kretsstevnet bane, finaler 200m

Kretsstevnet bane, lagskyting 200m

Kretsstevent bane, sluttresultat 100m

Kretsstevnet bane, 25-skudd 100m

Kretssstevnet bane, 2008, 25-skudd

Lagsmesterskap bane 2008

Terje Bergs minnestevne

MNC Sørfjorden 12-13/7-08

MNC By 12-13/7-08

Pay & Brinck

Serieskyting 3. runde 010708

Åfjordsstevnet 29.06.08

Soknedal MNC 2008

Vårkarusellen sammenlagt 2008

Vårkarusell 4. runde Herfjord

St.Hanspokalen 23.06.08

Bynesstevnet 12-13/6 2008

Samlagsstevnet bane 08

Marmorstevnet 08

Serieskyting rek/jun 100608

Serieskyting 2. runde 08

FK bane etter 3 runder. 2008

Nationens landsskyting

FK3, By. Den norske skyttermedalje

Damenes pokal

Åfjord sparebanks pokal

Vårkarusellen sammenlagt etter 3 runder

Vårkarusellen 3. runde

MNC Stjørdal 31/5-1/6

Stordalen, Meråker 31.05.08-01.06.08

Markabygda 08

Tiurleiken 08

Sparebanktreffen 08

Stokkmyrstevnet 08

Vårkarusellen etter 2 runder

2. runde Vårkarusellen, 08

Fosenserien R/J, 1. runde 08

Vårkarusell By, 13.05.08

Festningsstevnet 08

Petter Beversmarks pokal

Fosen Mek 010508

MNC; Vanvik 08

Lagsmesterskap felt 08

FK Bjugn 120408

FK felt etter 4 runder

Felt, Vanvik 060408

FK felt, etter 3 runder

Felt, Osen 240308

Samlagsstevnet, lagskyting 08

Samlagsstevnet finfelt 08

Samlagsstevnet grovfelt 08

Liafelten 2008

Åfjordsstevne og kretsstevne felt, 08

FK 2 felt, By

FK1 felt, Sørfjorden 08

Rissa, 15m

Samlagsstevnet 15m 08

Serieskyting 15m, etter 5. runde

15m Vanvikan 010208

Hallstevnet Åfjord 08

Fosenserien 15m, 4. runde 08

Fosenserien 15m, 3.runde 08

Dugleiksmerket 2007 med respitt

Dugleiksmerket 2007

Prestasjonspokalen 2007

Romjulstevnet, Bjugn 2007

Juledrammen 2007

Adventstreffen, 07

Innendørsserien 2. runde

Innendørsserien 1. runde

Fosenserien 2007, premietabell 100m

Fosenserien 2007, poengoversikt

Fosenserien, senior 07, individuelt

Elitestevnet 07

Finale i Fosenserien

Nordenfjelske 07

Damenes pokal 07

Elgkamp 3. runde

Elgkampen sammenlagt 07

Elgkampen 2. runde

Lagsmesterskap bane 07

Elgkampen 1. runde 07

Ski 11.08.07

Kretsstevnet bane 07

Fosenkarusellen 07

Loddoengstevnet 07

Pay & Brinck

MNC, Sørfjorden

MNC, By

Fosenserien, 3. runde pulje 1

MNC Soknedal 07

Meldalsstevnet 07

Eidsbergstevnet 07

Åfjordsstevnet bane 07

Fosenserien 3. runde, pulje 2

Båstadstevnet

Vårkarusellen rek/jun, sammenlagt

Vårkarusell rek/jun, 4. runde

FK etter 3 runder

St-Hanskruset 07

Tiurleiken

Samlagsstevnet bane 07

Jubileumsstevne Vanvik 090607

Fiskum/Eker 07

NC Rollag/Veggli

Vårkarusell, 3. runde 07

Åfjord sparebanks pokal

Serieskyting 100m, 2. runde

Pokalskyting - Jorun Fagervold Design

Petter Beversmarks pokal

Fosenserien senior, 1. runde

Fosenserien 1. runde 100m

Vårkarusellen R/J, 2. runde 07

Vårkarusell R/J, 1. runde 07

Sparebanktreffen 130507

FK2, Bjugn 120507

FK1, Ørlendingen

Åpningsstevnet Bjugn

FosenMek 2007

Lagsmesterskap felt 2007

Åfjordsmesterskap felt 2007

FK felt, sluttliste 2007

FK5, felt Bjugn 2007

Landsdelskretsstevnet felt 07

FK felt, 4. runde

Samlagsstevnet felt 07

Liafelten 2007

FK 3, Rissa

Kretsstevnet felt 07

Fosenkarusellen felt etter 1. runde

FK 1, Sørfjorden 030307

Stjernfelten 2007

Samlagsstevnet 15m 2007

Finale i serieskyting

Serieskytingen 06/07, indv. bestenoteringer

Serieskyting 15m, 5. runde

Hallstevnet, 26.01.07

Serieskyting 15m, 4. runde 07

Serieskyting 15m, 3. runde 07

Serieskyting 3. runde Rissa 120107

Skyting 4. juledag

Serieskyting 2. runde 2006

Romjulsstevnet, Bjugn 06

Adventstreffen, Ørlandet

Serieskyting 1. runde 2006

Dugleikspokalen 06

NC på Fosen 06

Nordenfjeldske 06

Elitestevnet, Flå

Elgkampen 2006, sammenlagt

Elgkamp 29.08.06

Lagsmesterskap bane 2006

Petter Beversmarks pokal

Landsdelskretsstevnet bane06

Kretsstevnet bane 06

Pay & Brinck 06

Ola Five stevnet, Kvam 06

Damenes pokal 06

Tiurleiken 06

Åfjord sparebanks pokal

Marmorstevnet 06

MNC Bjugn 06

Midt Norsk Mesterskap 06

Fosenserien 06, R/J; Sørfjorden 280606

MNC Ørlendingen 06

Fosenserien 06, R/J; By 270606

Fosenserien 06, 3. runde pulje 1

Kanaltreffen 06

Løvenskioldbanestevnet 06

Åfjordsmesterskap bane 06, premieoppgjør

St.Hans-kruset

Vårkarusell 06, rek/jun sluttresultat

Vårkarusellen rek/jun 4. runde

Fosenserien senior, tabell etter 2. runde

Fosenserien senior, 2. runde

Fosenserien senior, tabell etter 1. runde

Fosenserien senior, 1. runde pulje 2

Samlagsstevnet bane 06

Fosenserien senior, 1. runde pulje 1

Den norske skyttermedalje

Vårkarusell 3. runde 30.05.06

FK bane etter 2 runder

Mostadmark 06

Hommelvikstevnet 06

Meldalsstevnet 06

2. runde vårkarusell rek/jun 06

Jorun Fagervold Design pokal, 2006

MNC Vanvik, 13.05-14.05 2006

MNC, Rissa 13.05-14.05 2006

Sparebanktreffen, Stadsbygd 2006

1. runde vårkarusellen 06

Festningsstevnet Hegra 06

Jaktfelt By 060506

Fosen-Mek pokalen 1. mai 06

Pokalskyting Osen 170406

Kretsstevnet felt 2006

1. mai 06, Bjugn premieliste

Bergmannstevnet Kongsberg

Fosenkarusellen felt 2006

Jaktfelt 2005

Lagsmesterskap felt 2006

"Årets svin" 2006

Åfjordsstevnet felt 06

Landsdelskretsstevnet felt, Mære 06

FK felt etter 6. runde

FK5, Samlagsstevnet Bjugn, felt 06

FK6, Vanvik, felt 06

Liafelten 2006

FK etter 3. runde

FK 3, By, felt 06

FK 2, Rissa,felt 06

FK etter 1. runde

FK 1, Sørfjorden, felt 06

Stjernfelten 06

Samlagsstevnet 15m 2006

Hallstevnet 27.01.06

Sluttresultat serieskytinga 15m 2006

4. runde serieskyting

3. runde serieskyting, 15m; arr. Vanvikan

3. runde serieskyting 15m senior;arr. By skytterlag

Juleskyting 2005

2. runde serieskyting senior

Serieskyting senior 1. runde 2005

Midtnorsk cup bane 2005, sluttresultater

Dugleiksmerkepokalen

Elektronikkstevne Bjugn 010905

Elgkampen 3. runde

Nordenfjeldske skytterstevne

Kretsstevnet bane 05

Jaktlagsskyting individuelt

Jaktlagsskyting sammenlagt etter 2 runder

Jaktlagsskyting 2. runde

Jaktlagsskyting 1. runde

Landsdelskretsstevnet bane 05

Lagsmesterskap bane 05

Sommerstevnet Skogmo 05

Fosen Mek. pokalen

Ola Five, Kvam 2005

Loddoengstevnet 2005

Jorun Fagervold Design

Fosenserien senior 2. runde

Damenes pokal

Lagsmesterskap felt 2005

Tiurleiken

Petter Beversmarks pokal

Serieskyting rekrutter, 3. runde Sørfjorden

Budalsstevnet 2005

5. runde FK, Rissa

Åfjordsstevnet bane 05

Samlagsstevnet bane

Poengoversikt Fosenserien senior

Serieskyting senior pulje 1, 1. runde

Serieskyting rek/jun 2. runde

Serieskyting rek/jun 1. runde

Serieskyting senior pulje 2, 2. runde

Serieskyting senior, pulje 2

St Hansskyting

Meldalsstevnet. MNC 21.-22.mai

4. runde FK, Stadsbygd

3. runde FK, Sørfjorden

MidtNorsk Skyttercup 27.-29. mai 2005

Arve Bakks Minnestevne, Rennebu

1. runde FK, Vanvikan

Samlagsstevnet 15m

Vårkarusellen rek/jun

Hallstevnet By 29.01.05

Kongestevnet, Søndre Land
Kongestevnet 2009, Søndre Land SKL, 23.-26 juli 2009:
Mesterskap:
Klasse 3-5: 1. John Olav Ågotnes, Sartor (5) 347, 2. Pål Øyvind Ørmen, Råde (5) 346, 2. Hans Kr. Wear, Styrvoll (5) 346, 4. Halvor Thrane Svendsen, Rælingen (5) 346, 5. Giske Bach, Nordstrand (5) 346, 6. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne (5) 346, 7. Geir Atle Metveit, Imenes (5) 346, 8. Bjarne Muri, Fana (5) 345, 9. Knut Jørgen Brodahl, Fana (5) 345, 10. Odd Arne Brekne, Lyngdal (5) 345, 10. Ragnar Flaatnes, Sem (5) 345, 10. Steinar Rudsseter, Blaker (5) 345, 13. Ola Tore Dokken, Nordre Land (5) 345, 13. Matheas Amb, Lismarken (5) 345, 15. Rut Bjerva, Mælum (4) 344, 16. Tor Harald Lund, Søgne (5) 344, 17. Knut Bråthen, Kongsberg (5) 344, 18. Fride Berg, Stange og Romedal (5) 344, 19. Odd Sverre Håkenstad, Lesja (5) 344, 20. Anders Edvin Gusdal, Imenes (5) 344, 21. Kai Gjølberg, Nordre Land (5) 344, 21. Trond Bergan, Jondalen (5) 344, 21. Roger S. Nilsen, Asker (5) 344, 24. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk (5) 344, 25. Magne Jr Wollheim, Omvikdalen (5) 343, 26. Atle Håtuft, Meland (5) 343, 27. Helge Lillekvelland, Nordstrand (5) 343, 27. Simon Kolstad Claussen, Høland/Bjørkelangen (4) 343, 29. Eivind Rørhuus-Øie, Oslo Østre (5) 343, 30. Inge Hvitås, Sauherad (5) 343, 30. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre (5) 343, 32. Marius Mellembakken, Løiten (5) 343, 33. Nils Thomas Valand, Grindølen (5) 343, 34. Øivind Lier, Høland/Bjørkelangen (4) 343, 35. Arnt Erik Aune, Beiarn (5) 343, 36. Bjørn Lind, Jordet (5) 343, 37. Terje Trætteberg, Urskog (5) 342, 38. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal (5) 342, 39. Dag Lien, Løiten (5) 342, 40. Tobias Lillekvelland, Nordstrand (5) 342, 41. Øystein Johnsen, Stange og Romedal (5) 342, 42. Helene Farestveit, Nordstrand (4) 342, 42. Øyvind Solbrekken Flatla, Tingelstad (4) 342, 44. Iver Anders Kjella, Tingelstad (5) 342, 45. Thor Birkeland, Fana (3) 342, 45. Lars Bugge, Oslo Østre (5) 342, 47. John Arne Stenberg, Aas (5) 342, 48. Vidar Vorland, Bømlo (5) 342, 49. Jan Andre Runhovde, Rygge (5) 342, 49. Simen Rundberget, Ski (5) 342, 51. Geir Lindheim, Drangedal (5) 342, 52. Steinar Skoland, Lyngdal (5) 342, 52. Trond Inge Rødland, Klepp (5) 342, 54. Daniel Austegard, Meland (4) 342, 55. Jan Kåre Moland, Drangedal (5) 341, 56. Oddvar Staxrud, Tingelstad (5) 341, 57. Øyvind Nitteberg, Høland/Bjørkelangen (5) 341, 58. Marita Sollien, Søndre Land (5) 341, 58. Kurt Eirik Bekkevold, Oslo Østre (5) 341, 58. Jan-ole Skotterud, Rælingen (5) 341, 61. Henry Øye, Tørvikbygd (5) 341, 62. Daniel Tveiten Haig, Søgne (5) 341, 63. Tor Jarle Nystuen, Nøtterø (5) 341, 64. Jens Pettersen, Nordstrand (5) 341, 65. Rune Øversveen, Snertingdal (5) 341, 66. Dag Rasmussen, Nordstrand (5) 341, 66. Rune Seim, Seim (5) 341, 66. Linn Hege Bakken, Ringebu og Fåvang (5) 341, 69. Charlotte Taanevig, Farsund (5) 341, 70. Odd Martin Nythe, Frogn og Drøbak (5) 340, 71. Morten Eken, Søndre Modum (5) 340, 72. Roger Ottosen, Tingelstad (5) 340, 73. Anders Metveit, Imenes (5) 340, 74. Christian Holstad Lilleng, Råde (5) 340, 74. Øyvind Dramstad, Skiptvet (5) 340, 76. Hans Vidar Stensrud, Stange og Romedal (5) 340, 76. Vidar Lindstad - Fossmo, Løiten (5) 340, 78. Stein Ove Robøle, Øystre Slidre (5) 340, 79. Einar Furuseth, Aasveen (5) 340, 80. Lars Halvard Ese, Balestrand (5) 340, 81. Magne Lysen, Tørvikbygd (5) 340, 81. Olaf S Aanerud, Blaker (5) 340, 83. Tore Hornseth, Øvre Rendal (5) 340, 84. Rasmus Lillekvelland, Nordstrand (5) 340, 85. Henry Håkansson, Eda skytterlag (5) 339, 86. Odd Ivar Pedersen Lang-ree, Elverum (5) 339, 87. Hanne Skarpodde, Drangedal (5) 339, 88. Vanja Ramstad, Degernes (5) 339, 89. Mikael Søyland, Sem (4) 339, 90. Terje Brustad, Langseth (5) 339, 91. Einar Nordengen, Tyristrand (4) 339, 92. Jan Håkon Jørgensen, Oslo Østre (5) 339, 93. Bård Johan Furnes, Bodø Østre (5) 339, 94. Ola Herje, Urskog (4) 338, 95. Per Jarle Kristiansen, Asker (5) 338, 96. Bjørn-vidar Rød, Siljan (5) 338, 97. Bjørn Schjerven, Styrvoll (3) 338, 98. Hege Jødahl, Blaker (5) 338, 99. Jørn Dalen, Ullensaker (4) 338, 100. Ståle Villumstad, Lørenskog (5) 338, 101. Eivind Voldheim, Nordre Land (4) 338, 102. Stian Meland, Meland (5) 337, 103. Christine Landrø Lind, Oslo Østre (5) 337, 104. Jørn Daltorp, Høland/Bjørkelangen (5) 337, 105. Morten Fuglevåg, Nordstrand (5) 337, 106. Geir Tønjum, Løiten (5) 337, 107. Steinar Walle, Spydeberg (4) 337, 108. Morten Musiol, Oslo Østre (3) 337, 109. Nils Erik Lundon, Nordre Land (5) 337, 110. Linn Ch. Therkelsen, Sannidal (5) 336, 111. Ole Asbjørn Møller, Gjøvik og Brusveen (4) 336, 112. Knut Erik Svarstad, Bamble (4) 336, 113. Gro Bjerregaard, Bardu (5) 336, 114. Eivind Schrødahl, Stavanger (5) 336, 114. Hege Kristin Jørgensen, Beiarn (5) 336, 116. Terje Grøterud, Sigdal (5) 336, 117. Kristin Nerødegård, Begna (4) 336, 118. Tor Bjørnødegård, Etnedal (5) 336, 119. Lars Lind, Jordet (5) 336, 120. Janne Daltorp, Høland/Bjørkelangen (4) 336, 121. Geir Bjerregaard, Bardu (5) 336, 122. Gro Anita Stepanenko, Randsfjord (4) 336, 123. Arne Erik Christophersen, Aasveen (5) 336, 124. Einar Tunheim, Hå skytterlag (5) 335, 125. Lars Standerholen, Stange og Romedal (4) 335, 126. Jøran Nordhuus, Brønnøysund (5) 335, 127. Maren Kristine Heier, Degernes (4) 335, 128. Wenke Blien, Flikka (4) 335, 129. Raymond Eliassen, Storsteinnes (5) 335, 130. Daniel Davidsen, Andebu (5) 335, 131. Nils Seldal, Klepp (5) 335, 132. Harry Bjerregaard, Bardu (5) 335, 133. Jon William Johnsen, Eidsvoll Verk (5) 335, 134. Mads Stalheim Bergli, Fana (5) 335, 135. Lars Esse, Bamble (5) 335, 136. Hanne Gussow Thoresen, Ringerike (4) 335, 137. Ove Foss, Stange og Romedal (5) 335, 138. Kjell Ivar Kristiansen, Lunner (5) 334, 139. Trude Martinsen, Etnedal (4) 334, 139. Ingeborg Haukerud, Raumnes (5) 334, 141. Amund Volehaugen, Torpa (4) 334, 142. Lars Myrstuen, Søndre Land (5) 334, 143. Jan Lundtveit, Drangedal (5) 334, 144. Rigmor Øygarden, Farnes (4) 333, 145. Anna Håkansson, Eda skytterlag (5) 333, 146. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (3) 333, 147. Knut Steinar Bråten, Søndre Land (4) 333, 148. Knut Ola Halvorsen, Eidsvoll Verk (5) 333, 149. Terje Vidar Strand, Trøgstad (5) 333, 150. Johan Andresen, Urskog (3) 332, 151. Steinar Lande, Flesberg (3) 332, 152. Christoffer Andreassen, Asker (4) 332, 153. Terje Nybu, Levangsheia (4) 332, 154. Pål Kr. Kværneng, Løiten (4) 332, 155. Syver Jotun, Nordstrand (5) 332, 156. Knut Larsen, Nordstrand (3) 332, 157. Thor-erik Haugen, Rakkestad (4) 332, 158. Vidar Livoll, Tynset (5) 332, 159. Arne Hovland, Bømlo (4) 331, 160. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen (4) 331, 161. Petter B Slevigen, Øymark (4) 331, 162. Mette Halvorsen Hornseth, Øvre Rendal (4) 331, 163. Gunnar Lien, Vemundvik (4) 331, 164. Vegar Lund, Jondalen (3) 330, 165. Harald Buuer, Spydeberg (5) 330, 166. Ola Fosshaug, Oslo Østre (5) 330, 167. Eirik Kristiansen, Oslo Østre (5) 330, 168. Asle Austegard, Meland (4) 330, 169. Harald Tandberg, Søndre Modum (5) 330, 170. Stian Hellermyr, Levangsheia (4) 330, 171. Espen Langseth, Asker (3) 330, 172. Tony Holt, Blaker (3) 330, 173. Jan Harstad, Sarpsborg (4) 329, 174. Arild Båheim, Oslo Østre (4) 329, 175. Ove Johansen, Vestre Toten (4) 328, 176. Åsmund Ottershagen, Skedsmo (4) 328, 177. John Arild Knapp, Østre Toten (5) 328, 178. Jonny Myhre, Vestre Toten (3) 328, 179. Aleksander Husa, Asker (4) 327, 180. Per Einar Lunde, Nittedal (3) 327, 181. Johnny Helgesen, Råde (3) 326, 182. Per Anders Gjørslie, Hamar og omegns (3) 326, 183. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal (3) 326, 184. Linn Christine Blokhus, Moss og Våler (4) 326, 184. Sven Gussow Thoresen, Ringerike (4) 326, 186. Stian Røstad, Fagervika (4) 326, 187. Lars Erik Skullerud, Viken (Oppland) (4) 326, 188. Marius Sogn Nedrud, Fluberg (4) 325, 189. Ola Sannes, Nordstrand (4) 324, 190. Anders Kolrud, Østre Gausdal (4) 323, 191. Johnny Wilhelmsen, Oslo Østre (4) 323, 192. Ida Kristine Karsrud, Fana (4) 323, 193. Karoline Lien, Løiten (3) 323, 194. Heidi Jægtnes, Nordstrand (4) 323, 195. Leif Magne Vigdal, Vetlefjorden (4) 323, 196. Stefan Røstad, Fagervika (4) 323, 197. Martin Hanssveen, Lunner (3) 323, 198. Siv Hege Klokset Lilleng, Råde (4) 322, 199. Geir Martin Steinsli, Søndre Land (3) 321, 200. Camilla Rødland, Klepp (3) 321, 201. Terje Røstad, Fagervika (4) 320, 202. Per M Hegsvold, Hamar og omegns (4) 320, 203. Ketil Gundersen, Nittedal (5) 319, 204. Andre Sjøthun, Søndre Land (3) 315, 205. Arne Steinfjell, Alteren (4) 314, 206. Tore Skryten, Ullensaker (5) 314, 207. Trond Sørflaten, Stange og Romedal (3) 313, 208. Ivar Evje, Søndre Modum (4) 312, 209. Eivind Vrangsund, Porsgrunds (3) 303, 210. Roy Skogly, Asker (3) 301, 211. Pål Nerødegård, Begna (3) 300, 212. Anders Sagengen, Randsfjord (5) 240, 212. Jørn Olsen, Rælingen (5) 240, 214. Torbjørn Tjørhom, Øvre Sirdal (5) 240, 215. May-irene Olsen, Rælingen (5) 240, 216. Stian Eliassen, Oslo Østre (5) 239, 217. Audun Kvandal, Røldal (5) 239, 218. Ketil Mosbakk, Eidsvoll Verk (5) 238, 219. Tore Johansen, Oslo Østre (5) 238, 220. Svein-erik Skotterud, Rælingen (4) 238, 221. Espen Glosli, Degernes (5) 238, 222. Odd Petter Nythe, Frogn og Drøbak (5) 237, 223. Vegard Øfstaas, Tingelstad (4) 237, 224. Sven Tore Tråseth, Lismarken (4) 237, 225. Steinar Bakken, Nordre Land (4) 237, 226. Anders Tidemansen, Førde (5) 237, 227. Leif Fladlien, Snertingdal (4) 236, 228. Ole Jonny Finsrud, Sigdal (4) 236, 229. Anders Jaavall, Øymark (4) 236, 230. Henrik Aassveen, Fåberg (5) 236, 231. Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen (4) 235, 232. Marte Heen, Eidsberg (5) 235, 233. Engebret Mjøseng, Sigdal (5) 235, 234. Kristian Gjølberg, Sem (4) 235, 235. Henning Sundby, Fåberg (5) 235, 236. Egil Kristiansen, Lunner (4) 234, 237. Bjørn Einar Andersen, Nordre Land (4) 234, 238. Kai Henning Nyhus, Nordre Land (5) 234, 239. John Bjørseth, Høland/Bjørkelangen (5) 234, 240. Ståle Larsen, Lesja (3) 234, 241. Stein H Wollheim, Nordre Land (5) 234, 242. Trond Nordvik, Tysse (4) 233, 243. Yngve Lohne, Raumnes (4) 233, 244. Lars Strand, Høland/Bjørkelangen (5) 233, 245. Hilde Stensrud Lundby, Stange og Romedal (4) 232, 246. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk (5) 232, 247. Elin Håland, Bømlo (5) 232, 248. Sigrid Karoline Sogn Øiom, Randsfjord (3) 232, 249. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang (5) 232, 250. Hans Bech, Tingelstad (4) 232, 251. Onar Onsrud, Vestre Toten (4) 231, 252. Ken Asbjørn Davidsen, Andebu (4) 231, 253. Knut Drognes, Raumnes (4) 231, 254. Kai Tore Solheim, Nordre Land (3) 230, 255. Ola Verhaug, Skedsmo (4) 230, 256. Ingvild Næss, Nordre Land (4) 230, 257. Bjørnar Gudmundstuen, Søndre Land (4) 230, 258. Anne Brit Runhovde, Rygge (4) 230, 259. Morten Stastad, Randsfjord (4) 230, 260. Jo Ivar Løvseth, Løiten (4) 229, 261. Ole Strand, Porsgrunds (4) 229, 262. Anders Kolbjørnsrud, Austmarka (3) 229, 263. Fredrik Unnestad, Skiptvet (4) 229, 264. Ole Kristian Austad, Tørdal (4) 229, 265. Øistein Langbakk, Gjerpen (3) 228, 266. Ole Kristian Krogh, Øymark (4) 228, 267. Iren Juliussen, Sarpsborg (5) 228, 268. Simen Dæhlen, Gjøvik og Brusveen (3) 228, 269. Morten Hansen, Tingelstad (3) 228, 270. Rune Herje, Urskog (4) 228, 271. Jon Haanshus, Vinstra (3) 226, 272. Finn Olav Kolstad, Viken (Oppland) (3) 226, 273. Asbjørn Sevland, Karmøy (4) 226, 274. Terje Wennersgård, Frogn og Drøbak (3) 226, 275. Rune Raknerud, Trøgstad (5) 225, 276. Simon Gerhard Simonsen, Karmøy (4) 225, 277. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land (4) 225, 278. Rannveig Karlsen, Mælum (4) 224, 279. Robert Storvik, Øvre Velfjord (3) 224, 280. Hans Skaare, Tingelstad (4) 224, 281. Øystein Somby-Solaas, Søndre Land (3) 224, 282. Ken Roger Stø, Vinstra (4) 223, 283. Pål Skogen, Nordre Land (4) 223, 284. Jan Øivind Runhovde, Rygge (4) 223, 285. Ragnhild Borge, Fana (3) 222, 286. Anne-lise Holstad, Oslo Østre (3) 222, 287. Martin Klophus, Østre Gausdal (3) 222, 288. Jostein Bråten, Søndre Land (4) 222, 289. Ulf Svensson,  (4) 221, 290. Syver Kristiansen, Lunner (3) 221, 291. Mari Bjarkøy, Ringerike (3) 220, 292. Rune Jørgensen, Beiarn (4) 220, 293. Tom Olav Knutsen, Søndre Land (3) 219, 294. Tom Stepanenko, Randsfjord (3) 218, 295. Trond E. Andersen, Nordre Land (4) 218, 296. Tore Moen, Nordre Modum (3) 217, 297. Vidar Myhre, Rælingen (3) 217, 298. Dag Sørum, Søndre Land (3) 216, 299. Bjørn Tore Berntsen, Nordre Land (3) 215, 300. Thomas Sæther, Urskog (3) 215, 301. Runar Holter, Moss og Våler (3) 214, 302. Hallstein Storvik, Kilebygda og Bolvik (3) 214, 303. Jan Erik Haug, Søndre Land (3) 214, 304. Finn Nordli, Tingelstad (4) 213, 305. Ørnulf Bradal, Østre Toten (3) 213, 306. André Bjørseth, Viken (Oppland) (4) 212, 307. Kjell Olav Mathisen, Moss og Våler (3) 211, 308. Roar Johansen, Ringerike (3) 210, 309. Dag Kihle, Nordstrand (5) 210, 310. Asbjørn Skullerud, Viken (Oppland) (3) 209, 311. Egil Bråten, Oslo Østre (3) 208, 312. Bjarne Sveen, Torpa (3) 207, 313. Stian Nordlien, Østre Gausdal (3) 206, 314. Ole Andreas Nygaard, Skiptvet (3) 204, 315. Kristian Sletten, Karmøy (3) 203, 316. Jan Ove Halden, Søndre Land (3) 196, 317. Monika Villumstad, Lørenskog (3) 196, 318. Ruth Elise Wear, Styrvoll (3) 195, 319. Marit Røste Lundon, Nordre Land (5) 166
V55: 1. Arne Grøtting, Oslo Østre 347, 2. Tore Iversen, Bergen 346, 3. Oddgar Larsslett, Fiskum 345, 4. Gunnar Skjæret, trysil skytterlag 345, 5. Knut Arild Hansen, Torsnes 344, 6. Sigurd Liland, Oslo Østre 344, 7. Jon Arne Løvseth, Løiten 344, 8. Øivind Mørk, Oslo Østre 343, 8. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 343, 10. Idar Moseng, Nora 343, 11. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 343, 11. Arve Lind, Jordet 343, 13. Bjarne Sandvik, Knipenborg 342, 14. Karl Emil Grina, Tingelstad 342, 15. Steinar Haakafoss, Sarpsborg 341, 16. Harald Jensen, Lyngdal 341, 17. Willy Enger, Nøtterø 341, 18. Steinar Dalby, Aasveen 341, 19. Erik Jødahl, Blaker 340, 20. Lars Nordhuus, Brønnøysund 340, 21. Hilmar Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 339, 22. Oddvar Dalen, Fåset 339, 23. Knut Lie, Imenes 337, 24. Magnus Strand, trysil skytterlag 337, 25. Signe Karin Wingaard, Nøtterø 335, 26. Egil Grina, Lunner 335, 27. Oddvar Andersen, Sarpsborg 332, 28. Harald Juliussen, Sarpsborg 331, 29. Arne Palerud, Drangedal 330, 30. Lidvard Øygarden, Farnes 329, 31. Jon Arne Eie, Kråkstad 327, 32. Per Rognerud, Søndre Land 322, 33. Torbjørn Andresen, Blaker 242, 34. Arvid Meek, Skarpskytten 241, 35. Karstein Skundberg, Alvdal 241, 36. Karsten Kjernåsen, trysil skytterlag 239, 37. Kolbjørn Skogstad, Tingelstad 238, 38. Torbjørn Halvorsen, Øvre Rendal 237, 39. Asbjørn Bylterud, Enebakk 237, 40. Odd Høegh, Austmarka 236, 41. Knut Skaug, Åsheim 234, 42. John Einar Gulbrandsen, Eidskog 232, 43. Arne Helseth, Tangen 231, 44. Elling Tørnes, Drangedal
Rekrutt: 1. Sebastian Langbakk, Gjerpen 350, 2. Anja Karine Bjørnsen, Drangedal 348, 3. Ingeborg Lundby, Stange og Romedal 347, 4. Joakim Dahl, Tingelstad 345, 5. Lars Marius Dramstad, Rakkestad 344, 6. Alexander Rud, Spydeberg 344, 6. Stian Herum Kristensen, Aas 344, 8. Magnus Langseth, Asker 343, 9. Ole Martin Melkild, Øyer/Dølen 342, 10. Tore Rødland, Klepp 342, 11. Morten Svendsrud, Tingelstad 341, 12. Victoria Brenden Nyfløt, Øyer/Dølen 340, 13. Amalie Rudseter Trudvang, Raumnes 339, 14. Sindre Tunheim, Hå skytterlag 338, 15. Eskil Ottosen, Vestre Toten 338, 16. Hege Rødland, Klepp 336, 17. Helene Volehaugen, Torpa 336, 18. Guro Hollund, Oslo Østre 335, 19. Simen A.Røstad, Fagervika 334, 20. Heidi Skullerud Linnes, Viken (Oppland) 333, 21. Oda Løvseth, Løiten 333, 22. Andreas Martinsen, Rælingen 332, 23. Sturla Schjørlien, Nordre Land 332, 24. Taran Cecilie Bjørnsen, Drangedal 331, 25. Veronika Kolstad, Viken (Oppland) 331, 26. Christoffer Bjerknes, Asker 328, 27. Amund Ødegård, Tingelstad 324, 28. Henrik Røsholm Berntsen, Urskog 297, 29. Ingeborg Aune Jørgensen, Beiarn 296, 30. Ida Mari Engevold, Stange og Romedal 242, 31. Lars Christian Holter, Moss og Våler 234, 32. Tom Erik Røste, Søndre Land 199
Eldre rekrutt: 1. Sara Yvonne Karlsen, Rakkestad 350, 2. June Jørgensen, Falken 350, 3. Morgan Lindheim, Drangedal 350, 4. Sofie Kolstad Claussen, Høland/Bjørkelangen 350, 5. Katrine Lund, Jondalen 350, 6. Vegard Engen Skogly, Asker 349, 7. Espen Austegard, Meland 349, 7. Kamilla Emilie Køller, Holla 349, 9. Sivert Grønsdal, Tysse 349, 10. Kristian Fagernes, Rælingen 349, 11. Siri Mortensen, Høland/Bjørkelangen 349, 12. Jørgen B Elstad, Holmestrand og omegn 349, 13. Ina Myhre, Vestre Toten 349, 14. Daniel Gusdal, Imenes 348, 14. Per Øyvind Svarstad, Bamble 348, 16. Mia Kristine Murr, Rygge 348, 17. Kenneth Kirkevold, Vestre Toten 347, 18. Kristoffer Skaugerud, Søndre Land 347, 18. Andreas Habberstad Ryen, Stange og Romedal 347, 20. Jøran O.magnussen, Søndre Land 347, 21. Hans Gunnar S. Jensen, Tingelstad 347, 22. Erland Ødegård, Tingelstad 347, 23. Sindre Grøtte, Vestre Toten 347, 24. Lars Erik Kristiansen, Lunner 346, 25. Roger Bakken Molland, Gjøvik og Brusveen 346, 26. Vegard Devik, Askim 346, 27. Ole Magnus Høysæter, Tysse 345, 28. Joakim Hagen, Øyer/Dølen 344, 29. Martin Gundersen, Gjøvik og Brusveen 344, 30. Jostein Nerødegård, Begna 343, 31. Lina Lund Aamodt, Haga 343, 32. Kristian Høgmoen, Frogn og Drøbak 343, 33. Kristina Moen Nordli, Asker 342, 34. Jørgen Oppegård, Råde 341, 35. Dennis Gauksrud, Randsfjord 341, 36. Marthe M Nygaard, Skiptvet 340, 37. Robert Knutsen, Søndre Land 339, 38. Edvard Vefferstad, Lunner 337, 39. Andreas Lundgjerdingen, Viken (Oppland) 336, 40. Fredrik Eikeland, Aas 335, 41. Jørgen Kasbo, Skiptvet 334, 42. Ida Sakshaug, Ullensaker 333, 43. Marius Levang, Tromsø 330, 44. Arne Tvedt, Rosendal 317, 45. Eileen Dahl, Degernes 316, 46. Egil Glomset, Stranda 301, 47. Even Berntsen, Frogn og Drøbak 244, 48. Håvard Klophus, Østre Gausdal 242, 49. Lars Erik Klevengen, Søndre Land 239, 50. Syver Andre Byfuglien, Etnedal 237, 51. Anita Lundby, Stange og Romedal 235
Junior: 1. Niclas Øye, Tørvikbygd 350, 2. Eilen Torp, Rakkestad 349, 3. Lars Bruseth, Mælum 349, 4. Lise Faldbakken, Stange og Romedal 349, 5. Vegard Blien Sjøveian, Flikka 349, 6. Asle Kvamsdal, Fitjar 349, 7. Hanne Karine Moland, Drangedal 349, 8. Hans Marius Remmen, Tingelstad 348, 8. Martine Minge, Råde 348, 10. Olav Fuglestad, Time 348, 11. Jonas Grønsdal, Tysse 347, 11. Elizabeth Lande, Flesberg 347, 13. Kristian Unnestad, Skiptvet 347, 14. Tord Inge Enger, Ullensaker 346, 15. Henrik Dalen, Ullensaker 346, 15. Christina Teigen, Mælum 346, 17. Torleif Gjølberg, Nordre Land 346, 18. Leif Tore Solberg, Råde 346, 19. Åshild Solbrekken Flatla, Tingelstad 346, 20. Konstanse Skøyen, Nittedal 345, 21. Isabel Nordli Øfstaas, Tingelstad 345, 22. Bjørn Asle Hoffart, Sigdal 345, 23. Arne Magnus Hunstad, Vestre Toten 345, 24. Lene S. Nilsen, Asker 345, 25. Joakim Myrvang Gruer, Tingelstad 344, 26. Sondre Westad, Nordstrand 344, 27. Jørn Halvor Ufs, Drangedal 343, 28. Magnus Ågotnes, Fana 343, 29. Thomas René Gabrielsen, Moss og Våler 343, 30. Eivind Jægtnes, Nordstrand 343, 31. Sindre Gruben Olsen, Tangen 342, 32. Per Ivar Fredriksen, Ullensaker 342, 33. Christer Gramstad, Gjesdal 342, 34. Espen Sønstegård, Spydeberg 342, 35. Ole Strengen, Søndre Høland 342, 36. Martin Gravningsmyhr, Moss og Våler 341, 37. Kjell Kåre Lillejordet, Randsfjord 341, 38. Gunnar Tørnes, Drangedal 340, 39. Bjørn Erling Sogn, Nordre Land 340, 40. Merethe Åsegård, Uppheim 338, 41. Pål Jonas Bjørnevik, Bømlo 338, 42. Maren Kristiansen, Øvre Rendal 338, 43. Henrik Devik, Askim 337, 44. Heidi Støa Kristiansen, Asker 337, 45. Thomas Kristiansen, Lunner 336, 46. Håkon Tveitan, Siljan 335, 47. Per Kristian Goplen, Torpa 334, 48. Siw Anita Dramstad, Rakkestad 246, 49. Stine Strand, Trøgstad 240, 50. Ruben Nyegaard, Sem 238, 51. Tonje Grønvold, Ringerike 237, 52. Ørjan Hagen, Nordre Land 228
V65: 1. Robert Larsen, Torsnes 350, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 3. Magne Nordvik, Tysse 350, 4. Jan Erik Olbergsveen, Elverum 349, 5. Per Terje Holm, Asker 349, 6. Normann Dahle, Urskog 348, 7. Ole  G. Øfstaas, Spydeberg 348, 8. Kåre Strøm, Ullensaker 348, 9. Jan W. Myhre, Vestre Toten 347, 9. Inge Svendsen, Spydeberg 347, 11. Tidemann M. Kolsrud, Begnadalen 347, 12. Bjørn Leganger-krogstad, Eidsvoll Verk 345, 13. Pål Finstad, Øvre Rendal 343, 14. Svein H. Myhre, Tyristrand 341, 15. Kåre Sveen, Vestre Toten 341, 16. Johnny Foss, Stange og Romedal 331, 17. Finn Lundsbakken, Stange og Romedal 249, 18. Arnold Olsen, Osen 248, 19. Oddmund Skredderbakken, Vestre Toten 248, 20. Eric Pettersson, Vestre Toten 247, 21. Hans Engen, Snertingdal 247, 22. Arne Engejordet, Oslo Østre 246, 23. Martin Hauger, Spydeberg 246, 24. Arvid Hegg, trysil skytterlag 245, 25. Knut Wedum, Elverum 245, 26. Rolf Jensen, Stange og Romedal 245, 27. Hans Martin Sørum, Bjoneroa 244, 28. Sigmund Heer, Trøgstad 244, 29. Nils Hovde, Oslo Østre 244, 30. Olav Engh, Viken (Oppland) 244, 30. Svein Kristiansen, Rygge 244, 32. Bjørn Sørum, Skude 243, 33. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 241, 34. Martin Ottershagen, Vestre Trysil 240, 35. Kåre Jensen, Råde 238, 36. Lars Hovland, Hamar og omegns 237, 37. Lars Fallet, Urskog 236
V73: 1. Bjørn Rundberg, Etnedal 348, 2. Arne R. Eriksen, Røyken 348, 3. Birger Bendiksen, Fagernes 348, 4. Lars Indergård, Skarpskytten 347, 5. Einar R. Mathisen, Moss og Våler 347, 5. Magne Gromsrud, Urskog 347, 5. Odd Rossing, Gjøvik og Brusveen 347, 8. Helge Faret, Sande 346, 9. Oddbjørn Nyhagen, Oslo Østre 346, 10. Andreas Bjørgo, Fagernes 345, 11. Arne Molberg, Våler 344, 12. Eivin Rundberg, Etnedal 342, 13. Nils Oddvar Larsen, Søndre Odalen 340, 14. Arnold Kristiansen, Gjøvik og Brusveen 340, 15. Oliver Stensrud, Røyken 248, 16. Leif Dramstad, Skiptvet 246, 17. Bjørn Gulbrandsen, Gjøvik og Brusveen 245, 18. Odd Rønningen, Osen 244, 19. Roald H Skaug, Ski 244, 20. Hans J. Ellefsen, Moss og Våler 237, 21. Anders Sæteren, Begna 237, 22. Oddvar Olsen, Nordre Land 235
Hovedskyting:
Klasse 1: 1. Therese Pettersen, Tysse 248, 2. Magne Høysæter, Tysse 245, 3. Svein Rune Gramstad, Gjesdal 245, 4. Leif Harald Svendsbråten, Randsfjord 244, 4. May-britt Nordli, Ringerike 244, 6. Kai Tore Schjørlien, Nordre Land 243, 7. Geir Sjøveian, Flikka 242, 8. Knut Hollund, Oslo Østre 240, 9. Per Arne Claussen, Høland/Bjørkelangen 239, 10. Anders Løbben, Randsfjord 238, 11. Roger Heiene, Etnedal 237, 12. Andreas Lunde, Nittedal 233, 13. Tore Søyland, Sem 231, 14. Stine Hasvold, Nordre Land 230, 15. Frank Solberg, Råde 229, 16. Britt Nygård, Nordre Land 225, 17. Morten Minge, Råde 218, 18. Marit Minge, Råde 201
Klasse 2: 1. Morten Støen, Tingelstad 244, 2. Anne Muri, Ringerike 243, 3. Alf Torgersen, Ullensaker 242, 4. Unni Brodahl, Rælingen 242, 5. Sondre Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 242, 6. Marianne Storvik, Øvre Velfjord 240, 7. Øyvind Heer, Trøgstad 238, 8. Sivert Skår, Time 238, 9. Bjørn Lillejordet, Randsfjord 237, 10. Birgitte Andreassen, Storsteinnes 237, 11. Tore Vefferstad, Lunner 237, 12. Yvonne Helgesen, Råde 237, 13. Per Aassveen, Fåberg 236, 14. Helge Jørgensen, Falken 236, 15. Svein Solheim, Nordre Land 236, 16. Jo Håkon Sundby, Fåberg 235, 17. Nils Lundberg, Høland/Bjørkelangen 234, 18. Andreas Svardahl, Blaker 233, 19. Vidar Sakshaug, Ullensaker 232, 20. Glenn Grøtte, Vestre Toten 231, 21. Svein Egil Sjøvika, Austmarka 231, 22. Kåre Støen, Tingelstad 231, 23. Jan Andreassen, Asker 231, 24. Kristoffer Lerhol, Øystre Slidre 230, 25. Gretha Edseth, Ullensaker 230, 26. Fritjof Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 229, 27. Ingar Bentstuen, Blaker 229, 28. Morten Brendløkken, Øyer/Dølen 229, 29. May Britt Torgersen, Ullensaker 228, 30. Per Olav Lund, Kråkstad 228, 31. Arild Johnsen, Skibotn 227, 32. Georg Storvik, Øvre Velfjord 226, 33. Johan Garmo, Råde 226, 34. Inger Grana, Levangsheia 226, 35. Svein Bredesen, Søndre Modum 225, 36. Bjørn Dyrud, Tingelstad 225, 37. Toralf Ebbesen, Åsheim 224, 38. Kristin Christophersen, Aasveen 222, 39. Kristoffer Øibakken, Åsheim 221, 40. Bjørn Tore Stø, Vinstra 221, 41. Bjørn Anders Hoff, Tingelstad 220, 42. Bjørn Myhre, Vestre Toten 220, 43. Knut Haraldseid, Bærums 217, 44. Jostein Løne, Skarpskytten 211, 45. Alf Bjørseth, Viken (Oppland) 210, 46. Jan Erik Olsen, Ullensaker 210, 47. Knut Olav Opheim, Søndre Land 36
Klasse AG3: 1. Ove Johansen AG3, Vestre Toten 230, 2. Jon Arne Løvseth AG3, Løiten 221, 3. Geir Bjerregård, Bardu 220, 4. Jo Ivar Løvseth AG3, Løiten 218, 5. Onar Onsrud Ag3, Vestre Toten 213, 6. Linn Jørgensen, Falken 185
Klasse ASP: 1. Carl Kristian Brænden, Søndre Land 1*, 2. Daniel Eriksen, Skiptvet 3*, 3. Fredrik Villumstad, Lørenskog 1*, 4. Karen Reinsborg, Tingelstad 6*, 5. Lars Petter Brænden, Søndre Land 3*, 6. Lasse Magnussen, Søndre Land 1*, 7. Malin Grøtte, Vestre Toten 8*, 8. Mari Løvseth, Løiten 2*, 9. Merita Larsen, Degernes 7*, 10. Tony R.ødegård, Søndre Land 4*