FK bane 2014

Resultat etter 5 runder

FK felt 2014
FK 1  9/3-14 Sørfjorden



FK bane 2013

FK 1   Rissa 24.-25. mai
FK 3   Vanvik 24.-25. mai
FK 4   Ørlendingen 7.-8. juni
FK 5   Stadsbygd  7. -8. juni

FK felt 2013
Herfjord 2. mars
By 9. mars
Rissa 17. mars
Bjugn 6. april
Sørfjorden 13. april




MNC bane 2012
Aasen skytterlag 18. og 19. mai
Stjørdal skytterlag 1. og 2. juni
Namsskogan skytterlag 22. og 23. juni
Sørdalen skytterlag 13. og 14. juli
By skytterlag 13. og 14. juli
Kvam skytterlag 2. - 4. august
Høylandet skytterlag 3. og 4. august
Trondhjems skytterlag 1. og 2. september



FK bane 2012
Sammenlagt 2012

FK 1 Bjugn 18. og 19. mai
FK 2 Fru Ingers Pris 18. og 19. mai
FK 3 Stadsbygd 18. og 19. mai
FK 4 Sørfjorden 1. og 2. juni
FK 5 Rissa 1. og 2. juni
FK 6 Vanvik 1. og 2. juni
FK 7 Sørdalen 13. og 14. juli
FK 8 By 13. og 14. juli
FK 9 Herfjord 13. og 14. juli



FK felt 2012
10.mars Fosenkarusell 1 By
17. mars Fosenkarusell 2 Rissa
25. mars Samlagsstevnet FK 3 Herfjord
14.april Fosenkarusell 4 Bjugn
21. april Fosenkarusell 5 Sørfjorden



MNC bane 2011
Reglement for MNC

20-21/5     Stadsbygd Skytterlag
20-21/5     Ørlendingen Skytterlag
26-28/5     Byneset Skytterlag
24-26/6     Meldal Skytterlag
24-26/6     Rennebu Skytterlag
21-23/7     Kvam Skytterlag
12-13/8     Heim/Hemne skytterlag
12-13/8     Snillfjord Skytterlag



FK bane 2011
FK 1 Fru Ingers Pris,Ørlendingen 21. mai
FK 2  Sparebanktreffen, Stadsbygd 21. mai
FK 3 Organisajonsmedaljen Bjugn 7. juni
FK 4  Rissa 24.-25. juni
FK 5 Sørfjorden, 24.-25. juni
FK 6 Vanvik 23.-25. juni
FK 7 Herfjord 15.-16. juli
FK 8 Jubileumsstevne By 15.-16. juli



FK felt 2011
Sammenlagt 2011

FK1  Sørfjorden 05.03.11
FK 2 By 12.03.11
FK 3 Sørfjorden 20.03.11
FK 4 Rissa 02.04.11
FK 5 Bjugn 09.04.11



FK bane 2010
Sammenlagt 2010

FK1  Stadsbygd 8. mai
FK2  Ørlendingen 15. - 16. mai
FK3  Bjugn 15. - 16. mai
FK4  Sørfjorden 8. juni
FK5  Vanvik 25. - 27. juni
FK6  Herfjord 17. - 18. juli



MNC 2010

Reglement 2010

Stevner og resultat
Lånke 24. og 25. april
Mære 7. og 8. mai    
Namdalseid/Lyngen 21. og 22. mai    
Innset 3., 4. og 5. juni    
Rissa  25., 26. og 27. juni    
By  17. og 18. juli    
Heim/Hemne  13. og 14. august    
Trondhjems  4. og 5. september     




MNC 2009
Reglement
 

Stevner og resultat
Skjelstadmark 25-26/4
Aasen 15-16/5, 100m 200m
Selbu 29/5 og 1/6
Steinkjer 27-28/6 100m  -  200m
Bjugn 18-19/7
Soknedal 14-15/8



FK bane 2009
Sluttresultat bane 2009

FK1  Vanvik 9/5
FK2   Rissa 28/4
FK3  Sørfjorden 26/6 -27/6
FK4  Bjugn 18/6 -19/7
FK5   Stadsbygd 18/6 -19/7




FK felt etter 5. runder

FK felt 2014, etter 2 runder

FK felt etter 5 runder

FK felt etter 4 runder, 2013

FK felt 2013 etter 3 runder

FK felt 2013, etter 2 runder

MNC etter 7 stevner

FK bane 2012 etter 6 runder

FK bane 2012 etter 3 stevner

FK bane 2011, etter 6 runder

FK bane 2011, etter 3 runder

FK felt 2011, etter 4 runder

FK felt 2011, etter 3 runder

MNC 2010 etter 7 runder

MNC 2010 etter 6 runder

FK etter 5 runder 2010

MNC etter 5 stevner, 2010

MNC sammenlagt etter 3 stevner

FK bane 2010 etter 3 runder

FK felt sammenlagt, 2010

MNC 2009, sluttliste

MNC etter 4 stevner

Fosenkarusellen etter 3 runder